Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férfi aki bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki bejön nekem. Miből tudom, hogy ő is így érez irántam?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
odamész és megkérdezed
2015. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. máj. 19. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl sok az infó. Pl. ha leírnád, hogy személyesen ismeritek-e egymást, szoktatok-e egymás társaságában lenni, ha igen, hogyan viselkedtek egymással stb., akkor több mindent lehetne mondani.
2015. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy évvel idősebb nálam, én 21 éves vagyok.

Egy egyetemre járunk.Többször is találkoztunk már személyesen,legutóbb elhívott moziba de nem tudom,hogy ez neki is más volt-e vagyis hogy ő neki is randinak minősült-e.

Kb. minden 2. nap beszélünk egymással,meg gyakran összefutunk az egyetemen.

Most már egy ideje nem találkoztunk a vizsgaidőszak miatt. Volt jó pár alkalom amikor azt mondta hogy nem ér rá,vagy hogy még nem tudja mikor fogunk találkozni

Tegnap pedig előjött a párkapcsolat,szerelem téma a beszélgetésben és ezt írta: " Volt egy lány,akivel járogattam.

De olyan akivel úgy el tudtam volna képzelni,mármint hogy komoly barátnőm még nem".

Most aggódok kicsit,mert eléggé elutasítö volt velem mostanában,de megkérdeztem tőle személyesen és azt mondta nem szándékos. Csak azt nem értem,ha randizgatott valakivel,akkor miért nem mondta el? Csak kihasznál szerintetek?

2015. máj. 19. 21:10
 5/5 A kérdező kommentje:

* elutasító

Egész jól elvagyunk egymás társaságában,sokat nevetünk.

Kedves,megértő,őszinte.

De néha nem tudok rajta kiigazodni. Amikor megkérdeztem tőle mit érez irántam csak annyit mondott,hogy kedvel.

De barátilag is lehet kedvelni valakit nem?

2015. máj. 19. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!