Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ázsiai lányokkal hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lányokkal hol lehet találkozni, ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy kedves ázsiai barátnőt szeretnék, mert nagyon szépnek és izgalmasnak találom őket. Hol lehet Budapesten ázsiai származású lányokkal találkozni, ismerkedni?

27 F

köszönöm szépen



2015. máj. 23. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ott ahol sokan vannak - pl. Palotán, vagy Józsefvárosban.
2015. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kőbánya, Jegenye utca
2015. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
XXL-ben
2015. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nevezetességeknél, csak ők pár héten belül hazamennek.

Itt élőket pl. egyetemek környékén lehet találni, meg gyakorlatilag bárhol, Tescoban, fagyizóban.

Nagyobb létszámban nyilván azon a környéken vannak ahol laknak. Az Aréna plázában is sokan vannak és ott talán szerencsésebb dolog ismerkedni, mint az Asia centerben.

2015. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én pedig egy ázsiai fiú vagyok, én nagyon szeretnék a magyar lányokkal megismerkedni, hol találom őket? (persze akik erre hajlandóak?) :)
2015. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vannak itt is "ázsiai fiú ismerkedne" kérdések, tolongtak értük, ha kiírsz egy kérdést biztos kapsz leveleket.

A válaszodat is előbb utóbb megtalálja valaki :)

2015. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az ázsiai lányokat nem kapod meg könnyen.Zárt családban élnek és a szülők szemmel tartják csemetéjüket!!
2015. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én komoly kapcsolatot keresek, szerelmet, barátságot. pont ezért érdekelnek az ázsiai lányok
2015. jún. 2. 21:44
 9/14 anonim válasza:
Ázsiai éttermekben,kifőzdékben,kínai ruházati boltoknál
2015. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én japán lány vagyok ha az megfelel. Mondjuk én nem akarok ismerkedni xD. De pl az Astoria környékén vagyunk sokan :D
2015. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!