Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ami megfogott a korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami megfogott a korábbi vagy mostani párotokban, mi tesz egyedivé számotokra egy másik embert?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostani kapcsolatomról:

Megfogott benne az, hogy bár elsőre elutasítottam, várt rám 1,5 évet, annyira szeretett/szeret. Az, hogy régimódi, gyönyörű verseket ír hozzám, rózsákat találok reggel a kapumon, a kedvemért belevágott a főzésbe, ami aztán teljesen megtetszett neki... szeretem benne az intelligenciáját, a talpraesettségét, azt, hogy szeret utazni, új élményekre, kúltúrákra nyitott, hogy művelt, hogy tájékozott.... hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2015. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ez így mind egyedivé teszi számomra :D
2015. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az, h érti a humort, lehet vele normálisan beszélgetni, és őszinte lehetek vele. Ez utóbbi dolog sajnos nem volt igaz, nem kellett volna ezt hinnem, de hátha most. :)
2015. máj. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hú, hát jó néhány dolog megfogott benne... :-)

Igazi művész: kreatív, érzékeny, művelt, intelligens, szellemes, humoros.

Emellett egy szerény, becsületes, udvarias, gondoskodó férfi. Rögtön megvolt az összhang köztünk és sokszor olyan érzésem volt, mintha olvasna a gondolataimban; minden kis rezdülésemre úgy reagált, hogy az nekem jól essen.

Persze voltak rossz tulajdonságai is, mint mindenkinek, de azok eltörpültek számomra ennyi jó mellett. :-)

2015. máj. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!