Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni egy normális pasit aki nem csak szexet akar? 20L

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk az első barátommal, eddig minden téren csak ő volt az életemben. Most már túltettem rajta, de mindig csak olyan emberekkel akadok össze aki csak egy éjszakás kalandot akar, de én meg nem vagyok ez a fajta. Ennyire nem kell már senkinek egy normális kapcsolat?
2015. máj. 24. 13:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nézz körül a Friend Zoneban :)
2015. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nehéz, de nem lehetetlen. Vannak ilyen pasik. Nincsenek sokan, meg kell őket keresni.:)
2015. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Talán találsz valakit, szemezgetni kell.

Igazából manapság azt látni, hogy a pasik inkább gyors szexet akarnak mint kapcsolatot.


Ugye egy kapcsolat többnyire azért jön létre mert úgy érzed, jó sokáig együtt akarsz maradni az illetővel, akár családot is alapítani.

Persze léteznek ilyen álkapcsolatok amikor csak arról van szó, "jaj de jó, kapcsolatban vagyunk, de közben pedig mindketten mennek erre-arra csak sokszor összejárnak beszélgetni meg szexelni.


Nem mehet minden rögtön, azonnal.

2015. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nehéz ilyet találni,csak nem a legjóképűbbek között kéne keresned,akiknek naponta jut 100 másik csaj is...

Az én ismerősi körömben csak komoly szándékú emberek vannak,tehát csak komoly kapcsolatban gondolkodnak,értelmesek,igényesek.Jómagam is ilyen vagyok,mégsem kellünk egy nőnek sem az égvilágon,pedig bármelyikünk szívesen nyitott lenne a nőkre.

Annyi az összes hibánk,hogy nem jóképűnek születtünk.És így már nem is érdekeljük a nőket.Tehát vannak bőven ilyenek,nem ritka az,csak nem a kigyúrt,jóképű,izmos bunkóknál kell keresni a dolgot,ennyi.

24/F

2015. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én meg nem találok olyan nőt, aki komoly szándékú (komoly kapcsolat, később házasság), mindenki csak lazát akar. Na? Elegem van. És nem érdekel, ha a komoly szándékommal elijesztem az elején, mert ha nem hasonlóan komoly Ő is, nem pazarlok rá időt.


24/F

2015. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nehéz találni egy normális csajt, aki nem az alfa hímekkel akar csak kezdeni, akiknek minden ujjukra jut 5 nő, így eszük ágában sincs lekötni magukat egynél???
2015. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fine rice ***** válasza:

Én pont, hogy komoly kapcsolatot keresek, és állítom, hogy vannak még jó páran rajtam kívül, akiknek ugyanez a céljuk.


Ha olyan emberrel akadsz össze, aki nem ugyanazt akarja, amit te, csak szimplán ne fordíts rájuk figyelmet. Nem egyszerű dolog az ismerkedés, ezt én is tapasztalom, de keresgélni kell, és nem szabad feladni.


21/F

2015. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Csúnya se, buta se, mégsem tolongnak értem a lányok. Ilyen ez, de ez nem elég az elkeserettséghez. 21/f
2015. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22/F
2015. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miert olyan nehez talalni olyan lanyt aki nem arra megy hogy vane autod meg penzed,vagy hogy mennyire vagy paraszt masokkal szemben.
2015. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!