Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményeket, illetve tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket, illetve tanácsot szeretnék kérni! Mit tegyek az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés
2 hete randizom a kiszemelt sráccal, 6 randin vagyunk túl. Nagyon jól érzem magam vele, és rendesnek is tűnik, viszont nincs sok szabadideje, ezért mindig elbizonytalanodom, hogy tényleg akar e valamit, vagy csak szórakozik, de igazából egyetem mellett, teljesen egyedül tartja fent magát. Másik városban járunk egyetemre, ő otthon, ahol még félig-meddig lakom a szüleimnél. Most a vizsgák miatt nem fogok tudni hazamenni, és felajánlotta hogy egyik nap átjönne, de ugye mivel dolgozik csak este tudna, és ugye itt aludna. De ugye abból nyilván nem csak alvás lenne. Igazából benne is lennék a dologban, csak attól tartok, mint már feljebb említettem, hogy csak kihasznál, és nem is akar semmit, bár nincs okom ezt feltételezni, meg nem tudom, hogy nem tűnnék e ribinek. A másik oldalról viszont, ha húzom még egy ideig a dolgot sem lesz jobb, mert volt már olyan, hogy teljesen beleszerettem egy srácba, és nagyon nem volt jó vele az ágyban, és tönkre is ment a kapcsolat emiatt lassan és fájdalmasan. Szóval szerintetek mi legyen? 22 L ( Bocsi, hogy kicsit hosszú, és csapongó lett)
2015. máj. 28. 10:05
 1/8 To7ka ***** válasza:

A végén picit kiforgattad azt az elméletet, hogy a jó szex fontos a jó kapcsolathoz, és házasság előtt érdemes lefeküdni egymással. Ebből az lett, hogy kapcsolaton kívül, a randizós időszakban milyen jó is lenne már lefeküdni vele, mert legalább kiderül működik-e?:D Valamit egy picit félreértettél szerintem!:)) Akkor már lehetne rögtön az első randin lefeküdni, mert miért ne...


Mit csináltatok azon a 6 randin? Ha 6 randi után se "jöttetek" össze, akármilyen kifogás is került elő (nem ér rá, keveset tudtok találkozni, stb), akkor ez a részéről a szabadidejének a kellemes eltöltése. Pont annyira használ csak ki, amennyire Te ezt annak látod. Ha arra vágysz most, hogy egy elfoglalt sráccal összejárjatok szexelni kapcsolaton kívül (kifejtem lentebb, de ebből nem kapcsolat lesz), akkor teljesen rendben van minden. Hajrá, érezzétek jól magatokat.


Ha kapcsolatra vágysz.. Ez nem az, és nem is lesz az. Minden probléma ellenére is dönthettek úgy (jelen esetben a pasi a döntéshozó ahogy látom), hogy igenis megpróbáljátok mert jól érzitek magatok együtt. Első pár randi után (nem a 6. után) már annyira közel kerültök egymáshoz érzésekben, meg szép fokozatosan testileg is (még a csóknak is van egy "fejlődése", ami előjátékba vezet át, és jelenleg azt se tudjuk egyáltalán megcsókolt-e), hogy abból már lesz egy kapcsolat.

És kapcsolaton belül szex.


Jelenleg kapcsolaton kívül kapja meg a szexet, mi a rákért szeretne ennél "többet"? Nem kaphatna többet ha le is kötné magát veled. Mérlegeld Te mit akarsz..

2015. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a kérdés?
2015. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A 3. randin csókolt meg és azóta már fejlődött a dolog. Meg azért két hét alatt 6 randi, szóval nem az hogy szinte soha nem ér rá, csak van olyan amikor nagoyn nem ér rá, van amikor meg jobban. Viszont voltak már olyan megjegyzései amikből az jött le, hogy kapcsolatot szeretne. Akkor most folytassam a fejlődést, aztán szépen rakjam át másik szobába aludni? :D Most annak szerintem nincs értelme, hogy megkérdezzem mit akar az egésztől. Ja azt még kifelejtettem hogy elég régóta ismerjük egymást, csak nem túl közelről.
2015. máj. 28. 10:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Viszont abban szerintem nincs igazad, hogy nem lesz az... Csak azért mert elfoglalt még akarhat komoly kapcsolatot, főleg hogy azért igyekszik időt szakítani.
2015. máj. 28. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:

sosem értettem itt ezeknek a butyuta reklámoknak mi a szerepük. Már az oldal fenntartásához jó, de hogy ezt eszi vajon valaki? Mellnagyobbitás ránézéssel, szőrtelenítés ránézéssel és társai.

Kezdem érteni, hogy célirányos reklám, itt a célközönség.


A kérdező képes volt egy olyan oldalon, ahol csak kérdést tehetsz fel kérdés nélkül elpletyizni két kapcsolatát is, anélkül hogy kiváncsi lenne bármire is, csak közölni akarta ezeket és ezeket és kidumcsizni.

Hihetetlen.

2015. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 To7ka ***** válasza:

Arra írtam, hogy nem lesz kapcsolat, ha kapcsolat nélkül kap szexet.

De ilyen infokat nem osztottál meg, mint 2 hét alatt volt 6 randi (ez minden csak nem a "nem ér rá" kategória), vagy a 3. randin már volt csók.

Akkor beszéljétek meg, hogy Ti most együtt vagytok, és az "összejövetel" megkoronázására jár a szex. Bár praktikusabb lenne ha jár a petting, összebújva alvás, de küzdjön meg a szexért. Én speciel marhára nem szeretem ha valakihez először felmegyek 10p múlva szétrakott lábakkal vár. Mármint természetesen nagyon kellemes órákat töltünk el aznap, de érdeklődésem veszítem (ha nem azért estünk egymásnak mert mindketten nagyon egy hullámhosszon vagyunk és őrülten kívánjuk egymást), ha semmi kihívás nem volt a dologban egy komoly kapcsolatra.

2015. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22 évesen rendesebb lányok ennyi idő után jellemzően azt engedik, hogy pizsiben velük egy ágyban aludva srác tapizza őket, ruha alá, bugyiba is benyúljon. Ha kézzel kicsapod neki a farkát az még ok, abszolút max. az, ha engeded neki, hogy kinyaljon. Ennél többet ne engedj neki. Neked is jó ez, mert ha ott derül ki, hogy valami miatt még sem jön be a srác, akkor nem érzed úgy, hogy túl sokat adtál neki.


Igazából és nem bántam soha, ha csaj kicsit lassúbb tempót diktált, mert túl könnyen kapható csajról ha gyorsan meg is volt, kapásból azt gondoltam, hogy na ez nem lehetett nagy kihívás másnak sem, tényleg komolyan vegyek-e olyan csajt, akit minimális erőlködéssel évente legalább 10-en megdugnak...

2015. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Éreztem már ilyet lányoknál... nekem sincs sok szabadidőm és tudom milyen az mikor egy lány azt hiszi hogy nem érdekled pedig mondjuk 4 éjszakás műszak után csak egy kis pihenésre vágysz.

Felajánlottad.. most már ne táncolj vissza. Lesz ami lesz nem vagy már óvodás.

2015. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!