Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti járnátok parasztlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok parasztlánnyal? Vagy visszataszító?

Figyelt kérdés

úgy alakult hogy "paraszt" lettem bár eleve falun nőttem fel,imádok az állatokkal lenni,gondozni őket,földet művelni,heverészni a fűben.Persze van "normális" állásom de ez az amit igazán szeretek csinálni.Csak félek hogy ezt ha elmondom egy férfinak akkor hanyatt homlok menekül,mert egy városinak visszataszítóó lehet az ólban a trágya meg stb.Illetve nem öltözködök olyan kihívóan,divatosan mint a többi lány,de hosszú szép hajam van és sminket is használok.

Már 2 éve nem volt tartós párkapcsolatom...

23 L


2015. máj. 28. 18:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne járnék egy ilyen lánnyal?

Én is falun nőttem fel, szerintem rendben van az, hogy otthon besegítesz a munkában.

Merre laksz? ;)

2015. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
A heverészés nem visszataszító, elvégre kertvárosban is van fű, ahol megteheted. De a többi dolog amit írtál tőlem nagyon távol áll.
2015. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kifogásom a falusiak ellen, de hogy veled járnék-e csak egy személyes találkozó után tudom megmondani.
2015. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
tehát kérünk egy selfie-t,pózolj tehénnel!
2015. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Városi vagyok, de nem lenne akadály, ha minden más klappolna. ;)


24/F

2015. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan lány mint te inkább alkalmasabb egy kapcsolatra, mint egy olyan lány aki órákat szépítkezik, fél hogy letöri a körmét ha valamit kell csinálnia, főzni sem tud stb.

Mondjuk falusi vagyok, nem tudom egy "városi" mit gondol erről, de bármi lenne, ne szégyelld. Aki szerint ez visszataszító az elkényeztetett :D Tej, tojás, stb sokkal egészségesebb így, mint ha boltban vennéd és nem beszélve hogy finomabb is, de már nagyon eltértem a tárgytól.

Nyugodtan légy találsz magad mellé egy szerető férfit.

Sok sikert. 25/F

2015. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Ha jól nézel ki akkor simán járnék ilyen lánnyal.

Tőlem sem áll annyira távol az állatok gondozása/etetése mert gyerekként sok időt töltöttem falun a nagyszüleimnél.

2015. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Volt egy akváriumom tele hallal, szóval valamit én is konyítok az állatgondozáshoz. 26/f
2015. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
:D jókat nevetek a hozzászólásokon
2015. máj. 28. 19:05
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenyeled nem gáz
2015. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!