Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, milyennek találjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hölgyek, milyennek találjátok, ha a férfi szinte állandóan elvicceli a különböző élethelyzeteket, dolgokat, de a komoly döntések meghozatalában határozott?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó dolog, ha nem mindenen kesereg, a párom ilyen, alapvetően szeretem benne hogy pozitívan, viccesen fogja fel a dolgokat.

Néha-néha egy fárasztó nap után viszont nem hiányzik hogy mindenből poént gyártson, szóval túlzásba lehet vinni :D

2015. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
idegörlő, eleinte vicces, de egy komoly nő hamar magunkat az ilyen férfit
2015. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a vicces embereket,de állandóan mindent elviccelni?:D Lehet amin te vicceskedsz az másnak fontos és komolyabb választ várna,de szerintem jobb ha ilyen vagy mint egy ideges vagy búval b*szott:D
2015. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sorry, akartam írni: megunja
2015. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A párom ilyen. Alapvetően imádom, hogy mindig pozitív és vicces, de sokszor van hogy nagyon feldühít, pedig énis inkább vicces, hülyéskedős vagyok.
2015. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amíg tudja mit lehet elviccelni és mit kell komolyan venni, még jó is ha tud viccelődni
2015. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó dolog lehet,minden olyan helyzetből kihoz valami jobbat,etől függetlenül jól dönt.:-D
2015. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. Szerintem jó ez így. Jobb lazábban venni az életet, mint rágörcsölni, a komoly döntésekben meg tényleg oda kell tennie magát az embernek, nem lehet elpuhánykodni.
2015. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyannak, hogy nem élnék vele kapcsolatban.

Minden nő arról papol, hogy a kedvelt férfi típus humoros. Igen, de nagyon fontos, hogy a komolyságával arányos legyen a humor. Mert a nőknek nagy szükségük van a komoly párbeszédekre. És nehezen találsz jobban fájó dolgot, mint mikor valami fontosból viccet csinálnak.

2015. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!