Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok bejön ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejön ha egy pasi vegetarianus vagy vegán?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 18:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon nem. De ha nem akar "megtéríteni", nem fújol a kajámra, akkor nem csinálnék problémát belőle, ha a párom áttérne a vegetáriánus életmódra.
2015. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha nem akar engem is "megtéríteni", és nem folyton nekem kell kétféle kaját készíteni, hanem mondjuk ő is kiveszi belőle a részét, akkor teljesen semleges, nem annyira izgat, hogy mit eszik.
2015. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Direktbe nem keresek ilyet, mert több a rossz tapasztalatom velük, mint a jó, de ha tiszteletben tartja az étkezési szokásaimat(és természetesen a többi "kritérium" is megvan), akkor felőlem jöhet.
2015. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem számít, hogy mit eszik. Felnőtt emberek vagyunk, meg tudnánk oldani.
2015. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én vegetáriánus vagyok és igazából nekem olyannyira mindegy, mit eszik a párom... :D Nem akarom megtéríteni, mert ha az elhatározás nem önszántából jön valakinek, akkor az rég rossz és úgysem tudja tartani.Én csak arra vagyok ideges, ha már ezredszerre is elsüti a poént, hogy menjek, egyek kolbászt, stb :D

Meg hogyha leszólja vagy beleszól abba, hogy miért nem eszek húst, az is idegesít, ő se akarjon megtéríteni engem a hús irányába.

De összességében nem ez a döntő és nagyon jól megvagyunk. :)


18/L

2015. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
95%

Persze, hogy bejön. Aki állatokat eszik, az nem érti ugyan, hogy ez magas érzelmi intelligenciát feltételez. ezt nem értékeli avval nincsen dolgunk. Bár ha lenne egy olyan csávó aki bejön, de nem vegán, avval elbeszelgetnék a dologról, hogy lássam, hogy mennyire nyitott. Ha egyáltalán nem, akkor hagynám.

Szerintem nem lehet hosszú távon kiegyensúlyozottan élni, amikor a másik erkölcsi meggyőződése ennyire eltérő. Főleg ha gyereket szeretnének vállalni.

2015. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Mivel én most szeretnék vegán étrendre váltani, nem, egyáltalán nem zavar inkább segítség lenne:D mondjuk azt ki szeretném emelni hogy nem jönnek be a sovány pasik és a vegánok gyakran lefogynak ha nem figyelnek oda hogy abból amit ők esznek abból eleget egyenek. És nem hinném hogy én vagyok az egyetlen úgyhogy próbáld szinten tartani a súlyod és izmos maradni, ezt a legtöbb nő nevében javaslom ;) 16/L (aki úton van a veganizmus felé csak hát a családja nem nagyon tolerálja)
2015. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen nem igazán kéne vegán étrendre áttérni :/ Szerintem az ember döntése hogy mit eszik, de kamaszkorban átalakulóban van a test, igenis kell a tápanyag.
2015. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon, mert én magam is vegetáriánus vagyok.
2015. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is vegán vagyok, ezért különösen. :)

19/L

2015. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!