Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokkal jobban vonzanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobban vonzanak az idősebb lányok. Gáz?

Figyelt kérdés

Belegondolva eddig 1 olyan barátnőm volt aki fiatalabb volt nálam a többi 2-3 évvel mindig idősebb, jobban el tudunk beszélgetni és valahogy sokkal "jobban érzem" magam úgy egy kapcsolatban, ez gáz? (Nagyon sokszor megkaptam már, hogy érettebb vagyok a koromnál és, hogy többnek nézek ki)


20/F


2015. jún. 5. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

miért merült fel benned, hogy gáz?

nem hallottál még ilyesmiről?

2015. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az intelligens választ :D
2015. jún. 5. 09:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak Én lányba és engem nyílván az idősebb férfiak vonzanak,nem vagy egyedül :D
2015. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak ez nem minden nőnél lel viszonzásra. Ha valakivel meg működik, akkor örülj neki.
2015. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gáz?Én is ilyen vagyok.

Nekem is a nálam idősebb nők jönnek be, és én is idősebbnek tűnök, meg szokták mondani hogy komolyabb vagyok a korombelieknél.

A korom nem szeretem elmondani, mert azt midig ilyen fél perces csend/álleesés követ.

Egyáltalán nem gáz, és örülj neki ha találsz olyat aki elfogadja hogy fiatalabb vagy! ;)


21/f

2015. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az álleesés ismerős, 185 centi vagyok, borotválom a fejem, eléggé ki vagyok varrva és sokat edzek tehát nem is kis darab :D egy 5-öst szinte minden esetben rám dobnak :D
2015. jún. 5. 13:01
 7/7 Kim Bo Mao ***** válasza:
Nem gáz. Tinilányként még az idősebb fiúk jöttek be, de kapcsolatom mindig fiatalabb pasikkal lett. (A mostani párom a 2., és nagyon jól megvagyunk, egy évvel fiatalabb nálam.) A kor szinte egyáltalán nem számít, az a lényeg mi van belül. Anyukámnak is fiatalabb pasijai voltak a férje vagy 20 évvel fiatalabb nála (ami szerintem elég sok). De minél idősebb az ember annál kevésbé számít.
2015. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!