Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üdv mindenkinek Egy szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zigu kérdése:

Üdv mindenkinek Egy szex cheten meg szeretném szolitani a partneremet egy fifikás kezdő szövegel, amire felkapja a fejét és szívesen vissza is válaszolna így el kezdve az ismerkedést, ha tudnátok, eben segíteni ilyen szövegeket mondani az jó lenne?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
szopol-e boré
2015. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jössz baxni, vagy baxol jönni?! :D
2015. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Helyesbítenék mert az értelmesebbik emberektől vártam a választ azért is írtam oda hogy fifikáns meg nevetetni akarom nem pedig az életöl elvenni a kedvét. Nyilván az a cél hogy a közös gyakorló mozgást egymáson gyakoroljuk, de ehhez először egy ismeretlent meg kel szolitani és nem „szia, van kedved ismerkedni, dugni STB.” mert az első válasza, ha válaszol, hogy NEM még akkor is, ha minden vágya egy hatalmas órákig tartó szex így aki akar válaszolni legalább 3 épkézláb modatbol álo ismerkedéses dumát mondjon
2015. jún. 11. 01:46
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

"az értelmesebbik emberektől vártam a választ"

te is egy szopott gombóc vagy... ezt bizonyítja a helyes írás/fogalmazás és kreativitás hiánya. na meg az is, hogy hol szeretnéd felhasználni a másoktól csórt szövegeket...

2015. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy az, hogy nem a helyes írásom felöl kérdeztelek. Kettő neked meg az értelmezési képességeddel van probléma, és ha nem tudod, a választ, akkor ne válaszolj, és ne szitkozódj feleslegesen, mert az a te értelmi színvonaladat tükrözi.
2015. jún. 12. 02:37
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem te meg azzal a hatalmas értelmiségeddel elmehetsz az egyik egyeneságbeli örömipari szakmunkás felmenődbe.
2015. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez jó volt :) De olyan szinten le vagy szarva, hogy komolyan azt hiszed, hogy maga az Ur Isten szart le!
2015. jún. 13. 01:38
 8/9 anonim ***** válasza:
te max csak az isten barma lehetsz...
2015. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kis troll légy észnél, mert el kap a csúnya bácsi!
2015. júl. 6. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!