Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érintéssel hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érintéssel hogyan lehet flörtölni? Melyek azok az érintések, amik a flört kategóriába tartoznak és nem véletlenek? Az is flört ha például két ellentétes nemű egyén keze, vagy lába összeér és nem húzódik el egyikük sem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Lehet flört is meg nem is. Akivel az, azzal érzed...
2015. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Esetleg valaki, aki komplexebb választ is tudna adni?

Ha valakinek van linkje, ahol lehet erről olvasni részletesen, vagy könyv, azt is megoszthatná (Allan Pease könyveket ismerem).

2015. jún. 13. 13:59
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Ma voltam kardiózni, bicajjal.

Az egyik nagy hazai tónál lakom.

Megyek a bicikli úton, jött velem szembe egy lány, de olyan szép volt és csinos, hogy majd lefordultam a bicikliről.

Mikor közelebb ért mosolygott, és a kezét a puncijához tett, és végig nézett.

Mikor elmenetünk egymás mellett, satufék!!!de olyan, hogy még a csak is hátrafordult, majd odatekertem hozzá.

Az első büféig dumáltunk,de már úgy hogy közben egymást vetkőztettük gondolatban.

Kerestünk egy motelt, és adtunk az érzésnek.

szóval vannak ilyen véletlenek:)

2015. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem túl hihető, utolsó, ráadásul semmi köze a kérdésemhez...
2015. jún. 13. 14:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Kiscsávó, nem kell hogy neked jó legyen, nekem jó volt.

Délután is megyek vele strandolni.

Nem az érintésről, meg flörtről kérdeztél?

Akkor meg ott a válaszom.

vagy neked valami kisiskolás tipp kell, mert akkor írjál kort is a kérdésed mellé.

29F

2015. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért is reménykedtem benne, hogy itt használható választ fogok kapni? A hiszem ez volt utolsó, hogy valamit kiírtam erre az oldalra...

A kiscsávó pedig max te vagy.:)

2015. jún. 13. 14:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a nő aki hajtott rám a derekamat fogdosta és a vállamat végig. Azthiszem párszor be is nedvesedett..
2015. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha nem húzódik el egyikük sem, az jó jel!! :) Gondolj csak bele, általában, ha ilyen helyzet van, akkor bocsánatot kérnek egymástól, nem még direkt ott is hagyják a lábukat vagy a kezüket...:)
2015. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
nálam tánc közben volt. Mikor közel jött, egy kis sóhaj jött ki tőle.
2015. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó háromnak köszönöm!:)
2015. jún. 13. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!