Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire szívesen ismerkednétek olyan fiúval, aki mindig színötös volt mindenből?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Akkor 3-as lenne a közös átlagunk, yuppy! 15/L
2015. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Húzzál de nagyon gyorsan vissza a tini kategóriába.
2015. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor singli voltam, hogy mennyire vágytam egy ilyen pasira, de sose találkoztam még ilyennel:) A fenébe lemaradtam:D
2015. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok színötös senki se ijedjen meg, de én soha nem jönnék olyan lánnyal össze aki igen. :D
2015. jún. 14. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tökre nem érdekel.

Van ismerősöm, aki kitűnő tanuló volt, de az élethez segghülye. Aztán sokat érek vele..

2015. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

ui.: De ugyanez fordítva is megesik. Valaki egész életében 3as volt, eközben meg egy hihetetlenül tájékozott, intelligens ember..

A jegyek semmit sem számítanak. SEMMIT.

2015. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért színötös és színötös között is van különbség. Nekem általában 2-3 tárgyból volt 4esem, a többi ötös. Ha egy icipicit is megerőltettem volna magam, akkor színötös lettem volna. De ez úgy ment, hogy csak témazáróra tanultam otthon, leckét kb sose írtam és napról napra nem tanultam otthon. Más ismerősöm hasonló átlagot hozott (néha meglett neki a színötös is) úgy hogy napi 24 órát tanult kb. Még kirándulásra is hozta a tananyagot szegénykém. Ezt a két típust nem kéne összemosni feltétlenül.

Az állandóan tanulós fajtával én nem kezdtem volna kapcsolatot középsuliban, ugyanúgy ahogy egyetemen sem vonz. De ha valakinek szimplán jók a jegyei, mert okos és nagyon könnyen tanul, az semmiképpen sem hátrány.

2015. jún. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!