Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elítélendő két férfival randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő két férfival randizni?

Figyelt kérdés
Nem sok különbséggel ismertem meg mindkettőjüket, és mindketten randizni hívtak már többedik alkalommal is. Egyelőre semmi komoly nem történt, viszont nem tudok még dönteni. Érdemes lenne elmondanom ezt nekik, vagy ez valószínűleg elijesztené őket? 25N
2015. jún. 15. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A GYIK rögtönítélő táblabíróságának ítélete:


Inkorrekt emberi magatartás. A büntetési tétel: a kérdezőnek jogában, és kötelességében áll lepipáznia a 25 év alatti helyi szűzeket.

2015. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
haha :D
2015. jún. 15. 00:17
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én társkeresőzöm, és teljesen mindennapos, hogy párhuzamosan több férfival randizom, hiszen nagyjából egyszerre ismertem meg őket, de még nem tudok dönteni. Gyanítom, ők is ezt teszik. Ha valaki nagyon-nagyon magával ragad, akkor nem lesz kérdés, hogy kivel randizom tovább. :)


Szerintem finoman utalhatsz rá, de sok férfi bizonyára rossz néven venné. Bár ez lehet egyfajta szűrő is... mert aki már az előtt kisajátítana, hogy bármi is kialakult volna köztetek, attól a későbbiekben sem számíthatsz sok jóra.

2015. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztességes elmondani, mert sokan gondolják úgy hogy magától értetődő, hogy csak egyvalakivel randizunk, és hátha ők is ilyenek, és ha titkolod ezt előttük, nagyon megsérülhetnek.
2015. jún. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korodbeli férfiként azt mondom, hogy amíg nincs semmi komoly, addig belefér. Nyilván mindenki tisztában van vele, hogy találkozhatsz mással is, de én személy szerint nem akarnám, hogy ezt a szemebe mondd. Kevésbé lenne laza a dolog, ott van az érzés, hogy nekem akkor most versenyeznem kell, és talán megváltozna a viselkedésem is. Ha senki nem tud a másikról, akkor mindenki magát adja, és te sem zsákbamacskát kapsz, hanem az igazi énjét ismered meg mindkettőjüknek. Sokáig viszont ne húzd, és miután választottál, a másik srác elé is oda kell állnod és megmondanod, hogy "bocs, de úgy érzem részemről nem fog működni egy komolyabb kapcsolat közöttünk". Ilyen óvodás eltűnést ne csinálj.
2015. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van abban is valami ,hogy 3gyszerre többel randizol. Viszont meglenne a véleményem ha a randi után pár nappal meglátnálak az utcán kézen fogva egy másik sráccal...
2015. jún. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pirospóló válasza:
Hát nem korrekt, de ne mondd el egyiknek sem, inkább dönts mihamarabb. Minél tovább húzod, annál nagyobb szívás lesz a vége. Plusz ha nagyon későn döntessz, akkor ha az egyik mellett döntöttél, félő, hogy a másik be fog kavarni bosszúból.
2015. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!