Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellene aggódnom amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene aggódnom amiatt, hogy nekem a nálam 10 évvel idősebb nőkkel felelnek meg?

Figyelt kérdés

Mind személyiségben, mind életfelfogásban, beszélgetésekben velük találom meg a közös hangot.

Volt már kalandom is egy 34 éves nővel, aki egy rossz kapcsolat rabja még jelenleg is.

Van bármi kivetnivaló abban, hogy én nem tudom elképzelni magam egy korombeli csitri mellett?

*Tisztelet az elenyésző korombeli kivételnek. Senkit nem áll szándékomban megsérteni.

Működhet egy nálam 10 évvel idősebb nővel tartós kapcsolat? Magamat alkalmasnak érzem rá!

30+os nők eltudjátok képzelni magatokat egy korombeli férfival?


22/F


2015. jún. 20. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

30 évesen se tudom elképzelni, nemhogy felette.

Rövid viszonyt talán, de tartós kapcsolatot, ami nekem már a családalapítást, gyerekvállalást jelenti záros határidőn belül, nem.

2015. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha találsz olyat, akinek ez szintén megfelel, akkor működhet.
2015. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te is megfelelsz-e nekik.
2015. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mmm egy jó MILF-et bármikor. Kedves egészségedre!
2015. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy-pár évig működhet, de nekem is az a véleményem, ami másoknak, hogy ha a nő családot, gyereket akar akkor nem fog rád várni..mert mire te felnősz és megkomolyodsz addigra ő megöregszik..Én is voltam már hasonló cipőben..Nagyon bejött egy sokkal fiatalabb srác, de végül - pedig nagyon szerettem - lebeszéltem magam a dologról..Nem lett köztünk semmi, de azóta is barátok vagyunk. Szerintem nagyon kevés esély van ekkora korkülönbséggel komoly kapcsolatra..Ha csak a nő nem szeret anyáskodni..Egyébként valószínűleg a korosztályodban is vannak olyan lányok, akikkel meg tudnád érteni magad, csak rossz helyen keresgélsz..:) 32/N
2015. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!