Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randinak/találkozónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randinak/találkozónak kell eltelnie, hogy érezzek vmit a másik fél iránt? Vagy mennyi a normális?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és 2 hete beszélgetek egy sráccal,illetve már találkoztam is vele. A héten még 2x fogok vele találkozni. Szimpatikus,hasonlóak vagyunk,gyorsan eltelt a 2 óra,tetszik is külsőleg. Viszont így első találkozásra még nem éreztem különösképpen semmit.

Nem volt még kapcsolatom,szóval totál tapasztalatlan vagyok e-téren.


2015. jún. 22. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már az első találkozás után kellene érezned valamit iránta, legalább egy aprócska megmozdulást magadban. Habár úgy gondolom, hogy ez a 2 óra elég kevés volt bármire is.

Még ne hagyd annyiban, de ha a 2. beszélgetés után is semleges tud maradni számodra, ne erőltesd.

Így működök, ez csak az én véleményem, lehet, hogy neked több idő kell.

2015. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a héten lesz még 2 találkozó, így lesz 3 találkozó.Ha ezek után se érzek semmit akkor tényleg hagyom :(
2015. jún. 22. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ugyebár rohanunk és nem lehet időt adni semminek...
2015. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az,hogy rohanunk. Csak mivel ebben nem volt tapasztalatom és minden ismerősöm,barátom,barátnőm akinek ki kértem ebben a véleményét mondták,hogy ha 3-4. találkozásra sem mozdít meg bennem semmit a srác akkor lehet felesleges tovább próbálkozni. Mivel nekik több kapcsolatuk volt,azért hiszek nekik. Viszont gondoltam itt is rákérdezek.
2015. jún. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!