Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyek azok a helyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyek azok a helyek, ahol szívesen veszitek ha a fiúk ismerkednek veletek?

Figyelt kérdés
Több helyszínt is írjatok, sőt leírhatjátok akár sorrendben is, hogy hol ismerkedtek legszívesebben és hol van az a hely, ahol még elmegy, ha egy fiú megszólít titeket. Elsősorban 18-30 közötti lányok válaszát várom, de írhat bárki kor és nem megjelöléssel.

2015. jún. 28. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyetemen, esetleg teázóban/kávézóban, illetve nagyobb baráti társaságban.


30 éves, nő.

2015. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Interferencia ***** válasza:
2015. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
En orulok, ha ramirnak fb-on, meg ha ismeretlen is, mert akkor mielott talalkoznank tudunk irogatni egymasnak es sok mindent meg tudhatok rola. Ha meg epp nem szimpatikus nem valaszolok ra. 22L
2015. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen, utcán, buszmegállóban, kávézóban, mekiben....igazából ha szimpatikus nekem, akkor bárhol leszólíthat:)
2015. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Facebookon
2015. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ja lehagytam: 20/L

(#4es voltam)

2015. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Társaságban, buliban, szórakozóhelyen, esetleg munkahelyen (nem kolléga), de ismerkedtem már konferencián is.
2015. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Írjatok még. Amikor feltettem a kérdést, akkor szándékosan nem írtam bele az eddigi friss tapasztalataimat, hogy ne befolyásoljam vele a válaszokat. Nos, azt gondoltam, hogy utcán, buszmegállóban iszonyat könnyű ismerkedni, hát nem az, mert még ha nagyon kedvesen és nem rámenősen közelítesz a lányok ott akkor is kevésbé kaphatóak erre. Nincs idő felépíteni a vonzalmat, amikor jön velem szembe és megállítom egy pillanatra. Anélkül pedig még egy kedves leszólítás is olyan, mint a szex szárazon.


Egyetem. Jó ötlet, ezt még nem próbáltam.


Fb. Általában visszajelölnek a lányok, de az üzenetemre már nem válaszolnak. Jó vagyok egy plusz ismerősnek, mert normális profilképem van, de ennyi. Erre vmi reakció a részetekről?


Teázó, kávézó, meki. Ott hogy a fenébe lehet ismerkedni. Ilyen helyre a lányok vagy pasival vagy barátnővel mennek. Üljek le melléjük, amikor a legnagyobb pletykarovatban vannak? Erre mit válaszoltok?

2015. jún. 28. 21:25
 9/15 anonim ***** válasza:

#4:


Egyetemre a nők azért járnak be, hogy órán legyenek, tanuljanak. Marhára hiányoznék nekik, hogy leszólítgassam őket, miközben órára, zéhára készülnek. Kamu!


Utcán is általában sietnek a nők A pontból B pontba, majd pont rám áhítoznak, miközben már így is késésben vannak. Kamu!


Buszmegállóban az összes nő fülében bömböl a zene, vagy éppen el vannak mélyülve a saját gondolataikban. Hát persze, hogy esélyt adnak egy srácnak, aki belezavar a harmonikus pillanataikba. Kamu!


Kávézóba nem egyedül mennek a nők, hanem haveri, munkaköri, hobbiűző társaságban. De ha egyedül is tartózkodik egy kávézóban, valószínűleg nem az én társaságomra vágyik. Kamu!


Mekibe sem egyedül járnak a nők. Kamu!

2015. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A 9-es egy kicsit pesszimista, de azt kell mondjam az eddigi tapasztalataim alapján, hogy sok mindenben igaza van.


Lányok, cáfoljátok meg, ha nem így van! Lehet, hogy csak nem a megfelelő hölgyeményekkel futottam össze. Nem vagyok ronda pasi.

2015. jún. 28. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!