Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejön ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön ha a pasinak hosszú a haja?

Figyelt kérdés
rövid tömör kérdés:)

2015. júl. 7. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem! :)
2015. júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan pasit, akinek jól áll és olyat is, akinek borzasztó előnytelen. Alapvetően támogatom a rockos-metálos zene stílust, de rólam sem mondja meg senki, hogy szabadidőmben metálkoncerten múlatom az időt, már kinőttem abból a korból, hogy kifejezetten reklámozzam magam ezzel. Így azt mondom, hogy ha jól néz ki vele a pasi, akkor nyilván bejön, de ha nem áll neki jól, és önmagában olyan, mint egy samponreklám, akkor már kevésbé. Ez mind a pasitól függ, nem a hajától.
2015. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyire hosszu?
2015. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
NEM
2015. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN! Imádom!
2015. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hármas lány!:) Éppen növesztem eddig kb 12cm-nél tartok, kérdés, hogy hol legyen a határ :D
2015. júl. 7. 15:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem be, bár leginkább a félhosszú fog meg valamiért. De ha ápolatlan, igénytelen, zsíros, akkor felejtős
2015. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hosszú haj a gyengém.
2015. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jpeter1 ***** válasza:
100%
Nekem fiú létemre nagyon hosszú hajam van. Most már kb egy tenyérnyivel van a térdem fölött. Egyenlőre nem vágatom le. A párom is hosszú hajú. Az övé már kb 10 cm-rel a bokája fölött van.
2015. júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejön-bejött.


Aztán a párommal 25 évesek lettünk és levágatta (részben a kedvemért, részben azért, mert rohadt meleg volt a sörénye alatt nyáron- és nem tetszett neki a "kiskonty" amit mindig a hajából kötöttem:D)


Még mindig tetszenek a hosszú hajú fiúk/férfiak, de egy kor után "kínos". pl. állásinterjún ( vagy bármilyen ügyintézéskor) nem veszik komolyan az acélbetétesbakancsos, hosszú hajú fiatalembereket.

A tetkókat pl. jól el lehet dugni, de a haj látványos.

2015. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!