Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mi a a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi a a véleményetek erről a pasiról? Kezdenétek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Röviden: 35 éves, a szüleivel él, sosem lakott külön, határozatlan és döntésképtelen. Nem tud semmit felmutatni autója sincs! Dolgozik. Az életet habzsolja folyamatosan megy minden fele, baráti köre csak nőkből áll, köztük az exek is, akikkel folyamatos szinte egész napos csetelések telefonálgatások és találkozók vannak. Közös programok. A srác viszont nyílt és nagyon őszinte. Átlagos pasi! Az ágyba viszont arat! Nem habzsolja a nőket alig volt kapcsolata.

2015. júl. 8. 10:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Amik voltak kapcsolatai csupán 3-4 hónapig tartottak.
2015. júl. 8. 10:46
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Onnan, hogy 35 éves, nem is olvastam tovább.

Nekem az már sok.

26N

2015. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

A 35 évvel még nem is lenne bajom.

Ami nem tetszik: hogy 35 éves létére annyira önállótlan, hogy még a szülőkkel él, nem kellene nekem egy "anyuci kicsi fia" típus. Nekem az ilyen kicsit életképtelennek tűnik. A határozatlanság és döntésképtelenség sem imponál. Tudja mit akar, tudja mik a céljai és tegyen is érte. Ezek nagyon fontosak nálam. Nagyjából ennyi.

2015. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as voltam és 26/N
2015. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csupa ellentmondás az egész.. Kizárt. 30N
2015. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy kb. egy tinédzser érettségi szintjén van. Mivel én felnőtt partnerre vágyom, tuti nem kezdenék vele.
2015. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Az ágyban viszont arat" na ne nevettess....értelmi szint? 18 éves kor?
2015. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az ilyen csak szexkapcsolatra jo,elso olvasasra a velemeny...ugyanis biztos a sok no tarsasagbol akad baratsag extrakkal,2.ra ha szeret-szeretni fog lehet igazitani magad utan es kedved szerint.
2015. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!