Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tanácsolnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsolnátok ilyen helyzetben? Hívjam el randira?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és van egy szintén 20 éves srác aki nagyon tetszik, amióta egy főiskolára járunk. Párszor már alakult úgy, hogy egy társaságba keveredtünk, de általában én csak figyelni szoktam őt. Névről talán emlékszik rám. Én úgy érzem meg van benne minden.


A probléma, hogy én nem olyan társadalmi rétegből származok mint ő. Úgy értem, hogy a magyar átlagnál kicsit jobban élünk viszont az ő szülei bankárok és azért nem vagyunk velük egy kategória. Nem kell mondanom ő is ezt a pályát választotta. Lehet apuci pénzéből de a legdivatosabb öltönyökben jár, audival jön általában suliba. Jól néz ki, ápolt az az igazi "finom" srác. A sok külsőség mellett nagyon okos, mindig a toppon van a tanulmányi versenyeken és nagyon meggyőző ahogy beszél. Teljesen bele vagyok esve de nagyon sokan mások is... Innentől kezdve már nem érzem magam versenyben mert vannak nálam sokkal gazdagabb és szebb lányok is az iskolában.


Viszont úgy hallottam, hogy nem nagyon barátkozik. Van neki egy úgymond "elit" baráti köre akikkel elvan.


Gondoljátok, hogy szóba állna velem? Félek a visszautasítástól, mert az nagyon megviselne. Egy barátom volt hosszabb ideig, de nagyon sokáig tart amíg nekem megtetszik valaki.


Hagyjam, szép lassan felejtsem el vagy kockáztassak és hátha sikerül, de ha meg nem akkor törjek össze és lássam be, hogy ennek a srácnak nem vagyok elég jó?



2015. júl. 8. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el
2015. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál,hogy talán nagyobb csapás lenne az,hogy ha sikerülne?Ha a barátnője lennél napi szinten óriásik nyomás lenne rajtad,hogy megfelelj a sok elvárásnak.

Akár a saját elvárásaidba is belerokkanhatsz,elég lelkizős lánynak tűnsz.Nem lenne jobb egy olyan pasi aki mellett elengedhetnéd magad és akihez méltónak éreznéd magad?

Gondolkodj kicsit tovább az első csóknál.Ilyen az élet.

2015. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem akarlak megbántani. Tényleg nem és kérlek ne úgy vedd, de hagyd "elmenni". Az ilyen srácok mint akit leírtál általában az ő társadalmi rétegükben keresnek kapcsolatot. Ha pedig esetleg összejönne akkor lehet a szülei nem néznék jó szemmel. Nem tudom te, hogy vagy de én nem szívesen lennék egy olyan családban ahol kinéznek. Meg nem is oda illek.


Gondolj arra, hogy megéri-e neked. A sok stressz, hogy megfelelj neki. De az már rossz ha meg kell felelned a barátodnak!

2015. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En elhivnam, hogy segitsen ruhat venni a kozeledo talalkozomhoz. Jol leoltanam.

Amugy meg soha ne hunyaszkodj meg senkinek! Hisz te is bankar leszel. N

2015. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd ha legközelebb találkozol vele, üzenem neki hogy igazán megköszönhetné az embereknek a szép ruhákat meg az audit. :)
2015. júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdemányezz nála. Ha vissza utasít azt pár hónap alatt kihevered, de a összejön a dolog, akkor lesz egy akár örökké tartó párkapcsolatod:)
2015. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem holnap elhívom! :) Csak még nem tudom hogyan. :)
2015. júl. 9. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!