Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhány tanács első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány tanács első randira egy kissé bátortalan de törekvő fiúnak? 19/F

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy nem vagyok nagyon jóképű, sem nagydumás. Egyszerűen én én vagyok :) Van humorérzékem és kedves vagyok. Csak kissé félénk... Megismerkedtem egy lánnyal, aki számomra álomba illő, és szeretném elhívni randizni (habár ahogy erre gondolok, a gyomrom görcsöl). Attól félek, hogy visszautasít... vagy ha igent mond, akkor én szúrom el; pedig nagyon nem akarom ezt. Mégis megpróbálkozok elhívni. De ti milyen tanácsot adnátok? Viselkedés, helyszín, stb. Első ötletem egy állatkerti lenne (szereti az állatokat). Második ötletem egy folyóparti séta. Harmadik pedig egy belvárosi séta a parkban, aztán meghívnám 1 sütire (természetesen én fizetem, így érzem illőnek). Viszont arra is gondoltam, hogy mivel nem ismerem jól azt a várost, ezért felajánlom, hogy válasszon ő egy kellemes helyet, mivel őszintén megmondom hogy én nem ismerem (nem égés ez?). Első randira tolakodó lenne 1 szál rózsa? A kedvenc virágja. És ha nem, milyen színű? A csók nem is téma; de átkarolni vagy a kezét megfogni tolakodásnak vehető? Beszédes de kissé távolságtartó lány. Minden jótanácsot szivesen fogadok :)

19/F (Első igazi randim lenne)



2015. júl. 14. 08:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mikor beszélgetünk (3-4 naponta), akkor nagyon jól elvagyunk és jól egyezünk.
2015. júl. 14. 08:25
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Megjátszani nem érdemes magad- azt szeretnéd, ha téged szeretne, nem egy szerepet gondolom :) Lányként mondom, olyat még nem láttam, hogy ciki lett volna, hogy a srác virágot visz, még akkor sem tudsz vele befürödni, ha a lány nem szereti, mert maga a gesztus nagyon kedves és figyelmes, szóval szerintem ha viszel neki egy szál rózsát, abból csak jól jöhetsz ki :) Ja, és mindenképp vörös rózsát :))

Mint a három randihelyszív tök jó, amit mondtál, azt érdemes figyelembe venni, hogy mennyire tudtok spontán beszélgetni és hogy ha stresszelsz, mennyire fagysz le. Ha megy a folyamatos társalgás, lehet sima sétálós-beülős program, ha viszont néha kifogysz a szavakból érdemes az állatkertet választani, mert ott mindig van valami aktuális dolog, amiről lehet beszélni, meg az kicsit aktívabb.

Én nem örülnék, ha rámhagyná, hova menjünk, az olyan határozatlan, bizonytalan ember érzetét kelti, de az jó, ha ezt a hármat így felajánlod és onnantól már mondhatod neki, hogy ezekből ő válasszon.

Átölelni átölelheted, de előtte figyeld a reakcióit, meg nyilván ne első pillanatban. A kézfogást meg szerintem kérdezd meg tőle randi közben, hogy zavarná-e, ha távolságtartóbb, akkor meg főleg kérdezd meg, ne az legyen, hogy elhúzódik.

Sok sikert, az izgulás természetes, de ne agyald túl :) Ha van még kérdésed, szívesen segítek, bár én is csak saját magamból tudok kiindulni és azért minden lány más.

20/L

2015. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a seta+suti variacio tetszik a legjobban, foleg ha jol sikerul a randi, haza se akartok majd menni, es olyankor nem art, ha pl. Tudtok mast is csinalni mint 5-6oran keresztul korozni egy parkban. Meg meg is eheztek:-) dehogy ciki megmondani, hogy nem ismered a helyet, es valasszon o. Bar en nokent szeretem ha a ferfi all elo otlettel. Szoval adj neki valasztasi lehetoseget, es melle ajanld fel, hogy ha egyik lehetoseg se nyerte el a tetszeset, o is valaszthat helyszint.

Nagyon kedves, normalis, intelligens sracnak tunsz. Az egyetlen problema, hogy nem bizol magadban, ragorcsolsz...mi van ha nemet mond arandira?mi van ha nem jol sikerul?....hat kerlek, semmi se tortenik. Akkornyilvan nem o lesz eleted szerelme. Ennyi. Hagyd, hogy adolgok ugy tortenjenek, ahogy azok meg vannak irva, te csak legy nyitott, hasznald ki a lehetosegeket(pl. Hivd el arra a randira), es engedd el magad, csak elvezd a fiatalsagodat...a tobbi meg ugyis ugy tortenik majd, ahogy anagykonyvben meg van irva.

A randin lenyeg hogy magadat add. Legy erdeklodo, dene probald masmilyennek mutatni magad, csak azert hogy bevagodj nala. Szerintem a virag elso randira nem mindenkinel jo otlet. En anno orultem neki, de nem mindenki van ezzel igy. Meg a seta kozben tartani kell, hervadviz nelkul...boven eleg,ha meghivod sutizni, viragot majd viszel legkozelebb :-) atkarolas, kezfogas...hat ezt majd erzed...tudod, ha hasonloan erez o is, akor biztos orul majd neki, de ha nem, akkor zavaronak fogja talalni. Erzesselcsinald, nincs erre recept. Lenyeg, hogy magadat add, ne masok szerint cselekedj. Tudod van akinek az elso randi csak akor sikerult jol, ha van szex is..nincs ezzel baj, csak ahhoz az emberhez egy ugyanolyan gondolkodasu ember illik..azt akrom mondani ezzel, hogy csak add magad, csinald amit erzel, es ha egy hullamhosszon vagytok,ugyis orommel racsodalkoztok, hogy egyforman velekedtek a dolgokrol. Ha meg nem, akkor ugyse oaz igazi.

Sok sikert, remelem segitettem, majd ird meg, hogy sikerult :-)

2015. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
1. hozzászóló vagyok: 2.-nak mondjuk igaza van a virág dologban, hogy ha hosszú a randi, akkor az bizony elhervad meg nem jó cipelni, ebbe bele sem gondoltam. Aranyos dolog, de talán tényleg érdemes a virágot későbbre tartogatni, mikor tudod, hogy olyan program lesz, hogy hamar vízbe tudja tenni utána.
2015. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Virágot inkább ne vigyél, majd ha biztos leszel a dolgodban (értsd, jártok). Amúgy tök kellemetlen, plusz cipelni is... Viszont a későbbiekben ez marha nagy figyelmesség, és sok nőnek ez egyenlő egy szerelmi vallomással, mert a legtöbb pasi nem teszi ezt meg kapcsolatban...
2015. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind a három helyszín jó. Szerintem az sem feltétlenül baj, ha kifogysz a témákból és kicsit csendben sétáltok. De készülhetsz is témákkal, csak írd össze egy papírra, hogy mit akarsz magadról elmondani, mit akarsz tőle megkérdezni, és erre valszeg így még jobban fogsz emlékezni. A virágot lehet, hogy én is második randira hagynám, ezzel jeleznéd, hogy az első szuper volt. De az sem oly nagy baj szerintem ha elhervad a randi végére. Én - lehet hogy konzerv/túl óvatos vagyok - de első találkozáskor még a kezét sem fognám meg, max ilyen futó érintés a felső karját, vagy megcirógatni a kezét. De lehet, hogy ma már ez máshogy megy :-) 42 f
2015. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) Megpróbálom összegezni, hogy összképet kapjak és minnél szebbé tenni az alkalmat... na meg leküzdeni a félelmem
2015. júl. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!