Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mit jelent számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit jelent számotokra konkrétan a "fullos csaj" kifejezés? Miért csak a fullosakkal akartok sokszor komolyabb kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Köszi a komoly válaszokat.

2015. júl. 22. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Mert jól néznek ki. A külső megfog, a belső megtart.


Amúgy meg ez relatív, kinek mi a fullos.

2015. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na nekem pont nem kéne fullos csaj.
2015. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
a fullos üres fejjel társul többnyire, aki csak arra jó, h belecsapoljam testem hófehér nedűjét
2015. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kinézetre


https://www.youtube.com/watch?v=fpDZeFip53Q


És azért akarom ezt mert tetszik, és ugyanannyi esélye van jófejnek lenni mint egy olyan lánynak aki szarul néz ki

2015. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Nálam az a fullos, aki nem csak szép, kívánatos, stílusos, de okos is.
2015. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4es: hogy lehet egy csajra azt mondani, hogy fullos, ha közben az arcát sem látod? :D Az csak simán jó testű. Egy "fullos" csajba (az angol kifejezésből kiindulva) mindennek benne kellene lennie: arc, test, stílus, beszéd, mozgás, belső értékek (intelligencia, kedvesség, törődés, odafigyelés, stb). Legalábbis szerintem. Mert ha csak ránézésre gondolunk, akkor az csak simán "jó csaj", míg a fullosnak tényleg a teljes csomagnak kéne lennie.


Gondolom ezt én nőként. És az én fogalmaim szerint teljesen logikus, hogy ezt a kategóriát akarja mindenki barátnőnek.

2015. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*fullos csajbaN, bocsánat, időközben másfelé ment a mondat, mint terveztem :)
2015. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kifejezés mindenki számára relatív. Nekem azt jelenti, h külsőleg nagyon bejön a csaj.
2015. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os a lányt Jen Selter-nek hívják és van róla több video is ahol az arcát is mutatják közelről és eléggé fullos a csaj


És egy lány belső tulajdonságai majd akkor fognak érdekelni ha külsőre tetszik

2015. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!