Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy orvosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy orvosnak tetszem de közben egy munkahelyen és egy légtérben dolgozunk miközben a felesége is azon az egy munkahelyen van velünk? De én takarítónő vagyok

Figyelt kérdés
az orvos úgy köszön nekem hogy szia hello igaz én 22 éves vagyok a kolléganőm 45 én 2 hónapja vagyok a korházban de mikor vizitelés van akkor megint vissza áll arra hogy jónapot kívánok mikor szemetet cserélek kinyiitom az ajtót nyugodtan gyere be letegez pedig 2 hónap alatt ilyen nem volt akkor állandóan néz mit tegyek hogyan deritsem ki hogy tetszem e neki de semmit nem mond csak ezt csinálja
2015. júl. 25. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Takarítsál, azért vagy ott.
2015. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ne engedd azt, hogy bármilyen 40-es pasi kikezdjen veled, főleg munkahelyen. Ő csak kalandot keres veled és nem komoly kapcsolatot. Inkább előzd meg a kellemetlen helyzeteket úgy, hogy oda sem figyelsz, konkrétan rá sem nézel és kerülöd. Meglátod, hogy pár nap múlva másik csajnak fog legyezni ...
2015. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy munkahelyen ha a doktorúr elkap egy körre, majd kényelmetlenné válsz, balhé lesz belőle vagy bármi, akkor kitől fognak megszabadulni? Tőled vagy tőle?


Na ezt mérlegeld alaposan, mielőtt belevágsz bárminek a kiderítésébe

2015. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolsz túl sokat a dologba véletlenül? Nálunk a munkahelyemen mindenki tegeződik mindenkivel, nemektől és életkortól függetlenül. Új kolléga vagy?
2015. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem kell semmit beleképzelni. 22 évesen felnőhetnél már.

Az orvosok külön "állatfaj". Még ha nőként be is jönnél neki és elkapna egy körre, ez nem fog megtörténni, mert te csak egy takarítónő vagy. Orvosként tartani kell egy színvonalat. A feleségüket szintén orvosok, esetleg jogászok, közgazdászok közül választják. Szeretőt a nővérek, asszisztensek közül keresnek. A takarítónő már az extra ciki kategória, mindenki rajta röhögne, ha történne bármi is.

2015. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

De gonosz vagy előttem szóló.... vannak szép takarítónők is akikkel kifejezetten lehet kacérkodni.Szerintem itt is ez van.Fiatal 22 éves nő vagy,pont majdnem a legszebb hamvas-barack korban...na most ki az a férfi aki nem szúrna ki a munkahelyen,pláne akkor nem amikor kettesben vagytok?(az orvosok is emberek)

F/22

2015. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!