Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történt? Miért változott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Miért változott? Hogy vegyem rá, hogy legalább megbeszéljük és lezárjuk?

Figyelt kérdés

Néhány éve megismertem egy lányt. Eleinte minden remekül működött köztünk, találkozgattunk, moziztunk, közös programokat szerveztünk. Élvezte a társaságom. A lányról tudni kell, hogy eléggé visszahúzódó lány, nem is nagyon van/volt olyan barátja/barátnője akivel a problémáit megbeszélte volna, de persze ennek meg voltak az okai. De velem nagyon szorossá vált a kapcsolata, amolyan lelkitárs féleség.Én ismerem a legjobban őt, ezt ő is mondta.

Aztán valamin összevesztünk. Néhány hétig nem nagyon beszéltünk és úgy láttam jónak, hogy leírom neki az érzéseimet. Azt mondta, hogy nem szeretne párkapcsolatot most, de mint barát nagyon is szeretne.

Egy ideig minden a régi kerékvágásba ment. Aztán valami miatt megint összevesztünk. Hol kibékültünk, hol összevesztünk, néhány hónapos szünetet kihagyva. Ha kibékültünk a személyes találkát kerülte. Vagy mondott valami kifogást vagy néhány nappal előtte lemondta a találkát.

Ezt legutoljára számon kértem rajta és kértem, hogy beszéljük meg. Most annyira összevesztünk, hogy nem hiszem, hogy ez már helyrehozható.

Hogy tudnám rábeszélni, hogy beszéljük meg a gondjainkat, hogy ne haragba váljunk el egymástól? Mert a konfliktushelyzeteket nem szereti, kerüli az ilyen beszélgetéseket.


2015. júl. 29. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy?hagyd e fenébe
2015. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy azért akarsz találkozni vele, hogy lezárjátok a kapcsolatot?...

Ha nem akar, Írj neki egy szép búcsúlevelet és felejtsd el.

2015. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki külsőleg, ez szinte 100%. Belsőre tuti jó vagy, de szegyellne a barátnői előtt. Vagy túlságosan nyomulsz, vagy mindent megteszel érte, ami szintén rossz. Te keresed többször, te faggatod jobban, o nem sokat tud rólad. Baratzonaban vagy, es onnan már nem jöhetsz ki. Nem tud felnezni rad pasikent, ezert mondja, hogy nem akar kapcsolatot, de ha jonne egy jopasi, vagy legalabbis, aki megfoogja, tuti belemenne egy kapcsoaltba, egyebkent akkor el is felejtene teged, mint barát IS, Max ideig óráig lennel, vagy ha osszevesznek a kandurbandival.
2015. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve nem volt pasija és nem is akar. Inkább egyedül érzi jól magát. De én nem a pasi témát erőltetem. Azt szeretném, hogy ettől függetlenül a barátságunk megmaradjon!
2015. júl. 30. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:
igen itt az a baj hogy te többet akarsz mint barátság, ez okozza a konfliktusokat, hiszen, egy barátot vajon számon kérnél, hogy lemondja a találkát? egyszerűen elkönyvelnéd hogy van fontosabb dolga, és esetleg te is jegelnéd a barátságot, vagy sértődés nélkül megbeszélnétek másik időpontot. próbálj meg leakadni róla kicsit, és várni hogy ő keressen. ha nem keres, akkor éld tovább az életed, ne foglalkozz vele.
2015. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát már nem reagál semmire, így esélyem sincs megbeszélve lezárni... :/
2015. aug. 8. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:

A búcsúlevél jó ötlet. Voltam pár hónapig hasonló helyzetben, csak nálunk nem barátságnak indult, de a lány rájött, hogy nem vagyok neki elég jó mégsem, így barátként akart megtartani. Ebből az lett, hogy sokat veszekedtünk, mindig becsapott és én magam sem tudom, hogy mit akart tőlem, de egy szép napon rájöttem, hogy nem csak a barátja akartam lenni és ez így nem fog működni, mert állandóan megbánt, ezért szépen egy facebook üzenettel lezártam, mert személyeen ő sem akart velem találkozni a végén.

Írj neki egy üzenetet és zárd le. Neked is sokkal jobb lesz. Ez tavaly volt és azóta van egy barátnőm, aki mindent meg tud adni, amiről vele nem is álmodhattam volna. ílépj tovább, egy ideig fájni fog, nekem is fájt, de hosszú távon te jársz jobban.

2015. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!