Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves pasik, örülnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasik, örülnétek ha egy 22 éves csaj aki bejön nektek bejönnétek neki?

Figyelt kérdés
Most egy ilyen helyzetben vagyok, én vagyok a lány... Úgy vettem észre, hogy mivel udvarolt, mer is meg nem is komolyabban kikezdeni velem a pasi. Mivel bátorìtsam, hogy elhigyje, hogy nekem is tetszik, és hogy ne féljen közeledni hozzám úgy, hogy ne tűnjek nyomulósnak? Van bejelentett folyamatos munkahelyem 19éves korom óta, el tudom tartani magam, sőt levelezőn egyetemre járok. A pasi nagyon rendes, kedves, udvarias, de külföldôn dolgozik, de havonta jön haza, igy fel is a megcsalástól. Szerintetek mivel bátorìtsam? :)
2015. aug. 1. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én örülnék.

Egyszerűen mondd meg neki, hogy bejön neked!

31F

2015. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!