Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Telekocsizással is lehet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telekocsizással is lehet jó csajokat találni?

Figyelt kérdés

Egy ideje űzőm ezt a sportot és mind söfőrként mind utasként nagyon jó csajokat lehet kifogni. Ugye van kép mindenkiről tehát látod kit fogsz vinni v kivel fogsz utazni. (kor, nem, plusz egy pici kép)


Ami meglepő, hogyha nem is nézem h ki jelentkezik be utasnak, meglepő h főleg fiatal csajok jönnek. Simán van h 3-4 csaj is jön úgy h én egyedül vagyok fiú :S

Ami szívás h a nagyon jók mind foglaltak :D


Nektek mik a tapasztalataitok?


2015. aug. 8. 21:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem illik nem illik kérdése. Ha tetszik,akkor kezdj el vele beszélgetni,aztán mire odaérsz már jó esetben lesz annyi szimpátia benne hogy akár meg is lehet hívni buliba kv-ra vagy akár lakásra.
2015. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
51%
Hú bakker. Ha ezt elöbb tudtam volna... Csomószor mentem idén a Balatonra, sokszor csak egyedül.
2015. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Pech :P

Én még most is hozok viszek, gólyatáborok is vannak , holnap is lesz fuvarom bőven :D


Am te miért mentél egyedül? :O

2015. aug. 29. 19:27
 14/42 anonim ***** válasza:
Mert nem volt kivel elmennem. Anyuék sokszor nővéreméknél voltak. Haverok meg nem mindig értek rá. Tudod, Pápa-Balatonfüred meg nem kis távolság.
2015. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Amugy ez a fuvar meghírdetés hogyan működik? Bármilyen okos telórol fel meg lehet hírdetni az utazást, vagy csak androidos és Ios telefonokról lehet. Nem rég vette egy lumiát, de erre nem tudom letölteni ilyen alkalmazást.
2015. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Nekem androidom van, de pc-ről is lehet böngészővel. Sőt a nokián is tudod a böngészővel ha épp nem vagy gépközelben.

Am szólhattál volna és csatlakoztál volna hozzánk ott a strandon h ne egyedül legyél.

2015. aug. 30. 16:47
 17/42 anonim ***** válasza:
Rendes tőled:) Egyedül még el is lennék, inkább A fuvar költsége miatt lene jóötlet ez a telekocsi.Háztol a strandig 76km. Egy forduló kocsival kb 4ezer forint.
2015. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Hát igen, elég húzós :S

Nekem 5l -t fogyaszt a kocsi, így még ha egész olcsón megszotom akkor is nagyon jól járok. 4 csaj jön / út, akik többnyire fiatalok és szépek és ha csak a vonatjegy harmadát kérem el akkor is bőven be tudok még rugni is este :D

2015. aug. 30. 18:32
 19/42 anonim ***** válasza:
A tháliám kb 6-7 litert fogyaszt, nem vészes, de ha többször Elmegyek egy idényben, akkor már nem kevés maniról van szó:)
2015. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Én most a telkocsinak hála szinte az összes szabadidőmben vezetek. Eddig is szerettem vezetni, most meg végképp sokat. Évi 40-50e km is összejön. Előző autóm nekem is 6-7 között evett és még gyengusz is volt cserébe. Ha kiszámolom a különbséget, simán lenne évi pár 100e buktám a régi kocsival.
2015. szept. 1. 22:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!