Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Telekocsizással is lehet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telekocsizással is lehet jó csajokat találni?

Figyelt kérdés

Egy ideje űzőm ezt a sportot és mind söfőrként mind utasként nagyon jó csajokat lehet kifogni. Ugye van kép mindenkiről tehát látod kit fogsz vinni v kivel fogsz utazni. (kor, nem, plusz egy pici kép)


Ami meglepő, hogyha nem is nézem h ki jelentkezik be utasnak, meglepő h főleg fiatal csajok jönnek. Simán van h 3-4 csaj is jön úgy h én egyedül vagyok fiú :S

Ami szívás h a nagyon jók mind foglaltak :D


Nektek mik a tapasztalataitok?


2015. aug. 8. 21:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Jó kis mellék jövedelem forrás ez akkor. Én elössszőr valszeg csak a tervezett utazásnál használnám. Mostmár Füredre nem annyira de Sárvárra el szoktam menni.
2015. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
65%
ez tetszik, kár hogy nincs jogsim csak autóm
2015. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
81%

Gábor, telekocsizásból jövedelmed nem lesz, csak kevesebbe kerül neked is és az utasoknak is az utazás. Tehát a saját magad részét mindenképpen ki kell fizetned, és te viseled az amortizáció, a biztosítás és a teljesítményadó költségeit is. Tehát nem lesz ingyen az utazásod, keresni pedig végképp nem fogsz vele - ami azért jó, mert nem kell vállalkozói igazolványt kiváltanod és adóznod.


Jövedelmet az Uber-rel lehet szerezni, de az csak Budapesten működik jelenleg, és a jogi/adózási háttere elég szürke, ha nem vagy minimum vállalkozó, akkor számíthatsz a NAV ellenőrzésre.

2015. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:
Simán lehet, sőt, én annyiért szoktam felrakni az utakat h bőven megérje, és még így is olcsónak v közepesen drágának szoktak mondani az utasok. Persze vmi vidéki kis faluba nem lehet sokat kérni mert a kutya se megy, de külföldre rengetegen és még borravalót is adnak sokszor. Külföldiek és magyarok egyaránt.
2015. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
72%
Akkor viszont ez nem túl tisztességes a telekocsizókkal szemben, hiszen kérhetnél még kevesebbet is. Mivel eleve az egész arra épül, hogy ha már a sofőr megy valamerre, akkor elvisz mást is. Tehát nem azért megyek arra, hogy embereket vigyek, hanem azért veszek fel embereket, mert ók pont ugyanarra mennek, mint én, és hajlandóak hozzájárulni a benzinköltségeimhez. Eleve úgy adom meg mindig az árat, hogy 4-gyel osztom a benzinpénzt (kicsi a kocsi, 3 embert tudok normálisan vinni), hiszen eszemben sincs elvárni, hogy az én részemet is az utasok állják. Ezen nyerészkedni (ha csak 100 forint is!) elég proli dolog.
2015. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
0%

Csak úgy én sem szoktam ezért menni, de ha megyek megkérem az árát. Elég sokat utazok, ha már belefektetem az időmet h leszervezem, várok rájuk stb.. akkor úgy vagyok vele, h legalább megérje/megtérüljön az út.

Nem szoktam sokat kérni am, különben nem jönnének, elvégre semmi se kötelező :) Így is még sokszor a vonatjegy ára alatt vagyok v max egálban.

2015. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
24%

Te jó pasi vagy?:) Csak ha már jó csajokat akarsz...

Nekem majd kéne fuvar a balcsira augusztusban és biztos hogy ilyen telekocsis dologgal fogom megoldani. 24/N

2016. jún. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Hát Uber-el már biztosan nem... :D
2016. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
15%
basszus hogy nem tudtam én hogy ilyesmi létezik? 2hetente járom románia-pestet egyedül, vagy max +1személy. Igaz nekem csak egy 21éves f astrám van, gondolom arra nemlenne kereslet :D
2016. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így utazni, sőt, szinte csak így.. jó dolognak tartom, akár ismerkedni is lehet, bár nekem nem ez a cél. :D


23N

2016. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!