Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal? Van értelme egyáltalán, hogy ott ismerkedjen az ember? Ti találtatok magatoknak ott párt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 00:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van.. Ha van időd próbáld ki, elvégre csak nyerni lehet, veszteni nem nagyon.
2015. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mumusan ***** válasza:
32%
Nekem eddig csak a való életből voltak párkapcsolataim. Számomra az internetes társkeresők ki vannak zárva. És vagyunk szerintem páran így. Szóval az internet mellett a való életben is ha keresel, akkor nagyobb eséllyel indulsz.
2015. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Voltam már fent különben, de aztán valahogy elhatároztam, hogy nem kéne, mert nem nagyon jött össze. Most újra eszembe jutott.
2015. aug. 18. 01:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Hagyd a pics_ba!
2015. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mumusan ***** válasza:
Ha az ember nyitva tartja a szemét és eljár szórakozni, akkor találni fog magának párt. Aztán kis bátorság, és mehet az ismerkedés.
2015. aug. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem szeretem annyira a szórakozóhelyeket...
2015. aug. 18. 01:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a jobblétre szenderült iwiw Csajok és Pasik alkalmazásában találtam párt. Voltam fenn társkeresőn is, de ott nemigen értem el sikereket. Szerintem veszíteni nem veszítesz vele semmit. A helyesen állsz hozzá, akkor az önbizalmadat sem. :)

Sose lehet tudni. Amúgy én a love.hu-t ajánlom.

2015. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd ezek a társkersők úgy működnek hogy van 300 pasi minden 100 lányra és abból a 300-ból 200 teljesen kétségbe esett középkorú férfi aki csak úgy lövi magából az üzeneteket, nai ezret minden lánynak akit lát.


Ezen a "midlife-crisis" által fűtött szürkezajon egyetlen lány sem tud keresztül vergődni, ha te küldesz egy lánynak egy üzenetet az KB egy csepp a tengerben, vagy fing a hurrikánban.


Jobb a tinder meg annak a másolatai, legalábbis egy gyors szexre.

2015. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Scream85 ***** válasza:

Én eléggé visszafogott, csendes típusú vagyok, az életben sosem jött össze semmi csajok terén.

Én is kipróbáltam a társkeresőket, és 3 komoly kapcsolatom is lett az ott megismert lányokkal...persze nem egyszerre :D

A 3-dik ilyen kapcsolatom most is tart már 4 éve, jelenleg már a menyasszonyom :)

Szóval nekem összejött ez a netes keresgélés.

Egy próbát megér szerintem :)


29/F

2015. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok, majd meglátom, lehet regisztrálok, csak kicsit gáznak tartottam az egészet, meg aztán nem is nagyon jött ott össze normális kapcsolat,amikor pár éve fent voltam.
2015. aug. 18. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!