Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy osztálytársam, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, aki eléggé tetszik. Magas, helyes, okos csak kicsit zárkózó típus. Szoktunk beszélgetni, kedvel is engem. Szerintetek hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset beszél magáról, olyan titokzatos. Szeretnék hozzá kerülni kicsit közelebbről is. 16/L Csak értelmes válaszokat várok! :)
2010. márc. 10. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nyomulj rá, pls..

én mit meg nem adnék ha a kiszemelt csaj odajöne hozzám és beszélgetne velem, én nem merek :D mert félek hogy mit szólna..

2010. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezd meg szereti e SP-t
2010. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Én is kicsit zárkózot vok, és én is nagyon örülnék neki, ha egyszer egy lány hajtana rám és nem nekem kéne azon agyalnom, hogy van-e értelme egyáltalán próbálkozni...
2010. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ő nem azért zárkózott mert önbizalomhiányos :) Hanem mert olyan a stílusa. És gőzöm nincs hogy kell egy ilyen fiúhoz közelebb kerülni.
2010. márc. 10. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát... nálam ezt kérdezte: "Sziaa kész az angol leckéd???" xD

De komoly! :D Csak akkor éppen foglalt voltam :)


rEnEgAdE'

2010. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!