Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista lányok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok, mennyire számít, hogy "pénzes" legyen a srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mennyire mérvadó egy srác/ vagy szüleinek a pénztárcájának a vastagsága?

(Jobban szerintem nem kell magyarázkodni, a kérdés lényegretörő)

Előre is köszönöm(!) a válaszokat!



2015. aug. 27. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
attól függ milyen drága az egyetem és mennyit akar a csaj melózni egyetem+tanulás mellett?
2015. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Kerüljenek csak át költségtérítésesre, még jobban fogja őket érdekelni.
2015. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem számít.


(A 2. válaszolóról nem vagyok meggyőződve, hogy lány és nem egy provokátor...)

2015. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2: Nagyon remélem, hogy ez csak irónia volt.
2015. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

"(A 2. válaszolóról nem vagyok meggyőződve, hogy lány és nem egy provokátor...)"


Pedig legyél csak. Komolyan gondoltam.

2015. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem számít. A barátom sem 'pénzes' és ennek ellenére is elégedett vagyok a helyzettel, boldognak érzem magam.

"Lehetne szebb, lehetne jobb. De álmodni, csak itt tudok."

2015. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Azt nem osztom, hogy EGYÁLTALÁN nem számít. Én se állok jól, nem tudom eltartani. Legyen képes rá, hogy fenntartja saját magát, fizeti a koliját/akbit, normálisan eszik (úgyse bírom nézni, ahogy a legolcsóbb legvacakabb kajákat tömi magába, és adok neki normálisat, de az meg nekem kerül rohadt sokba hosszútávon...), és el tud jönni bulizni/szórakozni, nem az lesz, hogyha nekiállunk köröket fizetni 4-5en, akkor ő inkább kimarad, mert nem engedheti meg magának. Ha nem akar inni, tőlem maradjon ki, de ne azért, mert csóró, mert az úgy gáz. Meg ha kitalálom, hogy menjünk el moziba/airsoftozni/fagyizni, akkor tudja fizetni a részét. Nem arra kell gondolni, hogy havonta 2x, csak 2-3 havonta egy "drágább" (5-8k forint) program férjen bele. Ha ez megvan, nekem mindegy, hogy több is van-e.
2015. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Na a sok álszent...

A #2 válaszadó legalább őszinte volt.

2015. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
#2, #8 Végre látok itt őszinte választ is. :-)
2015. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
MINDEN lánynak imponál ha van pénz.ha nem is azért ,hogy mindent fizessen ,de azért igencsak jót tesz az egójuknak mikor a barátnők előtt kipattanhatnak az A8-asból ,vagy alig várja ,hogy kérdezzék már meg mivel foglalkozik és lehessen mondani ,hogy vállalkozó.Aztán közben lehet hogy egy fagyira sem hívja meg ,olyan smucig.
2015. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!