Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de még sosa nem beszéltünk csak a mult hétvégén láttam egy szórakozóhelyen! Nem tudom hogy is irhatnék rá facen. Mivel nem egyszerü csak ugy ráirni ismeretlenekre! Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
17/F ö 1 évvel öregebb mint én

2015. szept. 20. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a legjobb mod ha valami 'okkal' irsz ra pl lattad hogy ott lesz a nyuszifej koncerten es nem tidjae mennyibe kerul a jegy vagy ilyesmi aztan ha kedves veled akkor megkerdezed mellekesen hogy hogy van meg ilyesmi :)
2015. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd le neki, hogy "tetszesz " nekem, szeretnélek megismerni, ne legyen ürügy... az olyan szánalmas, vállald fel, hogy férfi vagy.
2015. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Titusztitusz ***** válasza:
Nem értem hogy mitöl olyan nehéz ráírnod erre a lányra a facén...Odaülsz a géphez, rákattintol a lány adatlapjára, (Vagy gondolom hogy valahogy így megy a dolog, mivel nekem nincs face oldalam...)magad elé teszel mondjuk egy pohár üdítőt szívószállal, megszívod jól a poharat, aztán lágyan elkezdel zongorázni a klavin:"Szia...Bocsi a zavarásért, de láttalak a múlt hétvégén ezen meg azon a szórakozóhelyen, éshát sokat gondolkoztam azon, hogy írjak-e itt rád mivel nagyon szimpatikusnak találtalak, csinos volt a ruhád, és istenien táncoltál...De mivel nem akartalak akkor zavarni, hát...Gondoltam rádírok most...Nemtudom, emlékszel-e rám, ebben meg abban a ruhában voltam egész este tőled nem messze...(Néhány ráérős szívás a szívószállal, aztán leteszed megint a poharat, és megjegyzed magadban, hogy tök fincsi ez az üdítő...Aztán ismét zongorázni kezdel a klavin...)Szóval ha gondolod, írj vissza, én szívesen felvennélek ismerősnek, sőt, ha lesz kedved valamikor, szívesen leveleznék is veled... Megtiszteltetésnek érezném ha te is visszajelölnél ismerősnek...(Újabb szippantás az üdítőböl...Aztán újra a klavi...)Nade nemis írok most többet, bejelöltelek akkor ismerősnek, ha gondolod jelölj vissza, és írd meg, hogy esetleg mikor érnél rá legközelebb egy kis kötetlen csetelésre...Szia"...Na...Kb.ENNYI volna a dolgod, nemis értem hogy mi ezzel a problémád...
2015. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!