Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűnt? Lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűnt? Lehetséges, hogy egy férfi meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Néhány napja flörtöltem valakivel, elég egyértelmű szinten. Mindkettőnkben volt némi ital, de nem voltunk matt részegek. Elég meggyőző volt, kinyilvánította mit is szeretne, ez köztünk csak szex. Csak annyira vonakodtam, amennyire illik:) Csakhogy nem keres. Tegnap írtam neki egy SMS-t (igaz más témában), válasz semmi. Bejelöltem a köz. oldalon, semmi. Almás a dolog? Most akkor hogy van ez? Nem vagyok éppen bányarém, szóval nem értem. Vagy előkerül, és így puhít?
2015. szept. 28. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nőjj fel! Flört volt, megbeszéltétek csak szex. Akkor? Még is mit vársz? Órákig cheteltek vagy jó reggelt sms-ekkel bombáz? Ugye azt nem várod, hogy majd még de jó volt Veled és hasolnókat írogasson. Ez így korrekt ebben a szituban amit a pasi tesz. Az lenne gátlástalan, ha még szépeket írogatna és közben semmit nem akarna, mert az hülyítés.
2015. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem feküdtünk le egymással.
2015. szept. 28. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Tiszta sor, Ő kinyilvánította mit akar, nem történt meg, több energiát nem fekete bele. Gondolom Ő tényleg csak egy estés szexet akart, Te meg még most olyan jelzéseket adtál, hogy Te azért nem egészen, ha még benne is lennél. Az a pasi aki tényleg csak szexet akar, nem kockáztat, hogy ok ha még meg is van a csaj, de utána meg "nyakára mászkáljon". Ott szerintem ez esetben elbuktatd, hogy Te írtál neki sms-t, meg még be is jelölted.
2015. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor leírom értelmesebben. Mindketten kifejeztük egymás felé a szimpátiánkat, de a körülmények miatt nem került sor a szexre. Én azt gondoltam, majd keres, hogy találjunk valami alkalmat, de nem teszi. Na én ezt nem értem. Szóval én is csak szexet szeretnék, semmi többet...
2015. szept. 28. 09:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha üríteni akar és nincs hová, úgyis megkeres majd.
2015. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Enyhén ittasan, felizgulva néha jó ötletnek tűnik olyasmi is, ami később józanon, kielégülten már nem annyira.

Lehet, hogy hazament és kiverte, és rájött, hogy már nem is akar tőled semmit. Akkor és ott a pillanat hevében szerette volna, de annyira már nem, hogy hosszabb távon is energiát fektessen bele.

2015. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiatalon nem edzett meg az élet pasik terén vagy most is még nagyon fiatal Vagy. :). Szimpátiát kifejeztük :), ez aranyos szöveg :). Hát ilyen az ember minden napjaiban is sok van, és apró flört is. Attól még szex nincs, és nem kell többet belemagyarázni. Lehet, hogy a pasi az egyszeri szexet is csak flört szinten mondta, Te vetted komolyabban. Felejts ezt a pasit el. Az meg még, hogy te írtál rá, (még ha mondjuk azt is írtad, hogy pl most ráérsz egyet szexelni, bár kétlem, hogy ezt írtad) azzal csak tényleg azt érted el, max akkor keres, ha tényleg már jobb nincs ürítés céljára. Amúgy meg amit este ittasan gondol az emebr az másnapra nem biztos, hogy úgy van. Amúgy meg sok szép lány van, azért azt ne gondolod, mert nem Vagy bányrém attól még egy kihagyhatatlan ajánlat vagy egy pasinak is. Ha erre gyúrsz a pasiknál mert szép vagyok és még Ő örüljön, hogy megkapott egy ilyen nőt, akkor sokat fogsz még csalódni és ledöngölik az önbizalmad. Okos nő játszik a szépségével, de nem visszaél vele. És nem mutaja, hogy mennyire tudatában van.
2015. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valahogy te sem azt a választ kapod, amit szeretnél.....( :-) )
2015. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Az mindegy, hogy én mit szeretnék, kíváncsi voltam vajon más mit gondol erről a dologról nagy vonalakban.
2015. szept. 29. 06:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy józanul meggondolta magát, mert annyira mégsem veled akart alkalmi szexet, vsz talált közben erre ást. Nem kellett volna bejelölni, mert lehet hogy van valakije és rákérdezn esetleg ki ez az új nőú ismerőse. Ha ő kérte el a tel. suzámodat várd meg, amíg ő ír neked, ne sms-ezz neki. Az ő dolga, ő a férfi. Az alkalmi szexért legalább teperjen egy kicsit, elvégre az neki is ugyanúgy jó, nem ő tesz szívességet.
2015. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!