Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 évesen mekkora esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen mekkora esélyem van gyermektelen szép nőt találni?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, még nem szeretnék családod alapítani, viszont pár év múlva igen! Még nem nőttem fel a feladathoz! Mekkora esélyem lesz szép gyermektelen nőt találni? Illetve most hány évesen vállal gyereket az átlag női korosztály?

2015. okt. 5. 15:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
27%
Ha a mai "nőket" nézem akkor 17 évesen már szül a nagyrészük...az értelmes fele meg olyan 25 kortól vállal gyereket. Külgy egy képet egy olyan nőről aki neked szép.
2015. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Nőknél is kitolódott a gyerekvállalás. Én 30 éves vagyok és még nincs gyerekem. Van egy velem kb. egyidős volt középiskolai osztálytársnőm, ő már akkor is jó csajnak számított, mikor suliba jártunk, egyikünk sem lett lestrapált, ő tartotta az akkori állapotát, én előnyömre változtam, az érettségi találkozónkon mesélte, hogy mennyire nem jöttek össze neki a pasiügyek a suli után, meg is lepett a dolog, róla pont nem gondoltam volna. Ő volt az a lány az osztályban, akiről sose gondoltam volna azt, hogy gondjai lennének a pasiknál, erre tessék. Viszont tanult, karriert épített, dolgozik, akár én.
2015. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
"17 évesen már szül a nagyrészük..." - a segélyen élősködők talán...
2015. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
A nőknél is kitolódik, de hivatalosan az első babát érdemes megszülni 30 éves kor körül.
2015. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
4%
Egy része pénzért.... a másik része meg baszott védekezni vagy bénázik...
2015. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%
20onévesek között egy csomó ilyen van.
2015. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Én meg attól félek titkon, mi lesz, ha komolyabban beleszeretek egyik barátnőmbe és családom lesz. Nem is tudom hogyan tudnék vigyázni életem párjára, mikor magamra sem tudok rendesen. Pedig teljes mértékben saját lábon élek 23 éves koromtól. Nem tudom eldönteni, hogy a Felelősség riaszt meg vagy Függetlenség elvesztése. Egyébként nagy esélyed van és lesz is még sokáig ... ez biztos^^

31F

2015. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
18%

Nyilván ha jól szituált vagy akkor a 20-as lánykák nagy többségénél nyerő vagy. Felső oktatásban részt vevő lányok sokan keresnek anyagi segítséget és láttam már több esetet is.


A 30 feletti nők között ritka az amelyiknek nincs gyereke. Pláne amelyik ki is néz még valahogy, azzal szinte biztos, hogy valami nagy baj van, mert ha bele gondolsz egy kicsit te is, teljesen természetellenes.


Viszont ott a huszas korosztály, rettenetesen felszínesek, szóval könnyű megvásárolni a szerelmüket. Ha belegondolsz egy 21-22 éves barátnő pár évig kurogatni jó, aztán pont ideális korban lesz ahhoz, hogy gyereket szüljön neked. Persze ez mind akkor és csak akkor igaz, ha van pénzed, mert amúgy emberszámba sem vesznek.

2015. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
11%

8# igaza van

Mennyi pénzed munkád, lakásod.

Ha nincs meg mindez egy 30 szép és sikeres nő sem fog emberszámba venni.

2015. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a legjobb eséllyel egy komolyabb, tudatosabb, érettebb huszonéves nőnél lesz.
2015. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!