Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenben megjelenni egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenben megjelenni egy randin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit gondoltok arról, ha egy férfi elegánsan érkezik a randira? Nem maradi stílus ez? (Szövetkabát, Ing, egyszínű farmer, elegáns cipő és öv. Az alapstílusom is ezt az irányzatot követi.)


21/F



2015. nov. 10. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Szuper! A szovetnadrag hianyzik onnan.

N

2015. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 rrrrrreennnnn ***** válasza:
91%

Halvàny reménysugàr a szürke novemberben,hogy vannak még normàlisan öltözködő,rendes stìlusù férfiak.

Szuper!!!!!

2015. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Huuuh én azonnal ledobnám a bugyit egy ilyen stílusos pasitól.
2015. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

A farmer alatt a "legpuhább" kategóriát értem, nem az amelyiken látszik a szövetszálak, hanem amelyik úgy néz ki mint a szövetnadrág, csak farmer anyagból készül. :) (nem tudom, mennyire érthető ez így)

Esetleg egy nyakkendő hozzá? Vagy inkább a legfelső gomb kigombolva?

Légy szíves, kort és nemet is írjatok, köszönöm!

2015. nov. 10. 16:02
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Hát igen, rossz irányba halad a világ, én a férfias, elegáns stílus híve vagyok inkább, mint az amolyan "swag" divaté.
2015. nov. 10. 16:03
 6/20 anonim ***** válasza:
alap
2015. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A kérdés rendben van,de utána még elkezdted fényezni magad,ez már nem szimpatikus.Nem lehetnél elegáns természetes módon?Miért kell megmagyarázni a tutit?

Ez már inkább piperkőc viselkedés.

2015. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova mentek, de alapvetően semmi baj ezzel az öltözettel. A legtöbb helyen megállja a helyét.
2015. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Légy szíves, idézd azt a részt, ahol "fényezem" magam. Mert lehet, félreérthető volt.

2015. nov. 10. 16:14
 10/20 anonim ***** válasza:
A 4-es és az 5-ös hozzászólásod nagyrészt arról szólt,hogy te mennyire kifinomult ízlésű pasi vagy,holott ez már kiderült a kérdésből is.Túlzásba vitted.
2015. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!