Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok javasolni Budapesten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok javasolni Budapesten, viszonylag olcsó randira alkalmas helyeket, programokat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bmeg annyi kvzó van Bpn, mint a rohadás.
2015. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kávé, max 500. szorozd be kettővel.

és amikor nem kortyol akkor beszélhet is az ember.

2015. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kávé max 500? Bp-n? Hol éltek ti? O.o


Olcsónak inkább ilyen szép időben egy kellemes kirándulást javasolnék, Normafa gyönyörű ilyenkor, vagy a hegyen van rengeteg kilátó, azok tök romantikusak. :)

Ha a városban akartok maradni, akkor fel a várba, egy-egy üdítő vagy beülni egy cukrászdába beleférhet, ha költeni akar az ember, de egyébként az is ingyenes.

2015. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Aha, mert a "fel a várba" nem Bpn van, az üditőt meg nem vendéglátóipari egységben árulják (pl kvzó)

Baromira indokolatlan volt a "hol éltek ti" kezdés.

2015. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

#3 Nem értelek. Soknak vagy kevésnek tartod?

Mi az, hogy hol élünk? Bp-n... A kérdésben is benne van.


Mondjuk ne costa coffe meg starbucks (nem is tudom, hogy az van-e) helyekben gondolkodj, ami ugyanolyan ízesítésű és tényleg mindenben teljesen hasonló dolgokat adnak mint egy normális vendéglátóban, csak van egy logó a papír poháron, ezért 1k+.


Ha meg olcsóbbat szeretnél a legtöbb kis büfében találsz 1-200-ért is. De az tényleg csak egy erős kis lötty.

2015. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem arra utalt, hogy surmók vagyunk, mert szar tippet adtunk, bezzeg ő tud jobbat (mire gyakorltailag ő is ugyanazt javasolta)
2015. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 Nyugodtan hergeld csak magad, nem zavar. :)


Felindult kérdésemben a "hol" a "melyik évben" szinonimája lett volna. Ugyanis Bp-n a belvárosban igencsak nehezen (ha nem lehetetlen) találni olyan helyet, ahol 500 Ft MAXIMUM ár egy kávénál. A minimum, talán. És nem Costára meg Starbucksra gondolok, hanem egy pici kis kávézóra a sarkon. 4-500 Ft a legalja, a legegyszerűbb kis presszókávé. Ha a kedves hölgy netán elnyalogatna egy forró csokit, vagy valami habosabb csodára vágytok, akkor 7-800 Ft-t legalább, és nyilván több óra alatt nem egy kávét iszunk, netán meghívod egy sütire vagy egy üdítőre...

Itt már minden, csak nem olcsó.


A kis büfé az erős kis löttyel meg minden, csak nem randihely. Oda a kollegáimmal szaladok ki meló közben, nem órákig cseverészek egy potenciális jelölttel.


Én pedig igyekeztem olyan helyeket javasolni, ahol egyáltalán nem kell költeni, csak a végére odaböktem egy "ha akar" kiegészítést, mert tudom én is, hogy milyen rossz, amikor egy randi végén nem tudunk még becsüccsenni valahova, pedig folytatnánk a csevejt.


Kedves 6os, nem azért vagy surmó, mert szar tippet adsz, hanem mert muszáj belekötnöd más válaszolóba. ;)

Gálánsan a választ el lehetett volna intézni azzal, hogy te XY kávézóba jársz minden héten a barátnőddel(?), ahol tényleg csak 490 Ft az isteni kávé! Na, tudsz ilyet?


Részemről csak próbáltam egy másik alternatívát mondani, mert mondjuk megeshet az is, hogy az adott partner nem iszik kávét. Ilyen is van. :)

2015. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt, te tuti csaj vagy, másrészt meg te kötöttél bele más válaszolóba, sőt, két válasz volt itt, mindkettőbe belevesztél. És éppen az lepett meg, hogy baromira semmi értelme nem volt ennek /az meg hogy 500-ért nem kapsz bpn kávét, akkora baromság, hogy ilyent is csak idióta ír le/
2015. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Sehol nem mondtam, hogy nem vagyok nő. De a kérdező sem írta, hogy csak pasik válaszára kíváncsi ;)


2. Nem kötöttem senkibe, meglepődésemnek adtam hangot, illetve a továbbiakban válaszoltam a provokatív hozzászólásodra. Nem tehetek róla, rossz tulajdonságom, hogy az ilyet nem hagyom szó nélkül. :)


3. A kérdés nem az volt, hogy kapsz-e 500 Ft alatt kávét (én is veszek 70-ért a sarki automatából), hanem hogy a kedves kérdező olcsó randihelyeket keres. Én meg kifejtettem azirányú nézeteimet, hogy szerintem manapság egy kávézó Budapesten nem olcsó randihely, mint ahogy ti ajánlottátok. Pont. Nem kell velem egyetérteni, nyilván én sem ismerem az ezer plusz egy itteni kávézót, csak egy tapasztalatot jeleztem. Az a jó a sok válaszban, hogy a kedves kérdező sok alternatívából választhat. :)

Viszont te még mindig nem tudtál konkrét tippet adni, úgyhogy szerintem itt le is zárhatjuk a témát, mert nem a kérdéshez kapcsolódik. :)

2015. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#9 Engedd már el a kérdést, jesszus, azt gondoltam, hogy már nem fogok ide válaszolni, mert bejössz retardáltkodni és nincs kedvem, de igazából hatékonyan trollkodsz, mert úgy érzem mégis kell írnom valamit.
2015. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!