Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan, akinek mozgássé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek mozgássérült a barátja/barátnője? Hogyan működik az ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen,az én barátnőm.Nem kerekesszékes,de rosszul tud járni.Hogy érted,hogy hogy működik? Mint bármelyik másik kapcsolat.Ebben sincs semmi extra.
2010. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szexre gondolt, bár a randizás témakörben van.
2010. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem gond, csak legyen puncija és kész.
2010. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok:


Ha valóban a szexre gondolsz,akkor arra is csak azt tudom írni,minden olyan,mint a régebbi kapcsolataimban.Ott is voltak olyan pózok,amiket kényelmesebbnek találtunk és mind a ketten szerettünk és ezért így csináltuk.Vele is megtaláltuk azokat a helyzeteket,amiket mind a ketten élvezünk.Nem volt gond.Tényleg nem tudom beszámolni semmi rendkívüliről,normális,hétköznapi a kapcsolatunk,mint a legtöbb párnak.Na jó,túrázni a hegyekben nem szoktunk.


Utolsó: az értelmiség krémje ide is beszívárog. :S

2010. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Amíg otthon vagy ugyanúgy, csak utcán ciki. És nem, nem primitív hozzászólásnak szántam, hanem ez az igazság. Ha ilyen kérdést teszel fel, azt jelenti abszolút lövésed sincs mire vállalkozol, akkor pedig tisztességesebb lenne ,ha nem okoznál csalódást a kiszemelt nőnek/férfinak, akivel kapcsolatban a kérdést tetted fel.
2010. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor érzed cikinek,ha nem vagy szerelmes.A mi kapcsolatunk sem szerelem első látásnak indult,de ez lett belőle.Nem érzem,hogy ciki vele elmenni bárhova is,mert egy gyönyörű és értelmes nő.Tizenévesen én is arra hajtottam,hogy a barátnőm lehetőleg nagy mellű legyen és a haverjaim irigyeljék,de 29 évesen már nem ez a fontos.Sok lány átejtett,rengeteget csalódtam,már nem is volt kedvem a párkapcsolatokhoz.Őt nem szégyellem,nem is tudnám,hisz ő húzott ki a gödörből,miatta jött vissza az életkedvem és most már boldog vagyok.2 éve vagyunk együtt és nyilván nálunk is vannak néha összezördülések,de a lába nem napi,sőt nem is havi téma.
2010. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
vagyis mukodne?
2010. ápr. 8. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ez számodra kérdés akkor NEM!
2010. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én járnék egy süket néma lánnyal is,mert láttam egy filmet és ennek hatására teljesen átértékelödött bennem minden..
2010. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem kerekesszékes és nem érzem cikinek mikor elmegyünk valahova. Nem is tudom felfogni, hogy egyes embereknek ebben mi a ciki. Amúgy mikor megismerkedtünk már akkor mozgássérült volt.
2010. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!