Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Justin Bieberrel sosem randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justin Bieberrel sosem randizna egy szupermodell sem? Hogy lehet?

Figyelt kérdés

Hiszen van pénze, izmos, ház kocsi..


Mi kell akkor a nőknek ?



2015. dec. 5. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem szeretnek egy homokosnak titulált sráccal járni.
2015. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A nőknek FÉRFI kell.
2015. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
90%

Mert csùnya,buta,rendkívül felszìnes (nyilatkozataibòl,vele kèszült riportok alapjàn)és magamutogatò.

Ès kegyetlenül nem férfias. Inkàbb emlékeztet egy alultàplàlt csùcsb u z ira.

2015. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Te is annak a kis seggdugasznak a rajongója vagy?

Szomorú életfelfogásod lehet, hogy neked csak a pénz, és a külső számít, miközben az a taknyos kis senkiházi folyamatosan úgy viselkedik, mintha az övé lenne ez a francos bolygó: más országok zászlóit rugdalja, leköpködi a rajongóit, ittasan vezet, megdobálta a szomszédja házát tojással, olyan baromságokat beszél, hogy a nemi erőszak az áldozat hibája, sőt, egyszer majdnem ki is lett toloncolva az USAból ezért az agyatlan viselkedéséért.

De igen, nyugodtan fogd arra, hogy a nőknek nem elég a jó külső, a pénz, a kocsi, meg a hírnév, mert igazából a nők csak a rosszfiúkra buknak. (IQ huszár...)

2015. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem Justint, az utóbbi hónapokban sokat változott, és jó útra tért, és végre a zenében is megtalálta a saját stílusát. Nekem pasiként kicsit túl szépfiús, de nem rossz.
2015. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj nyugodjatok meg, hogy az a kis lurkó bőven dug csúcs külsejü nőket....


nem értem sose ezt a szupermodell témát, szerintem nem azok a legszebb nők a világon...max "sikeresek' a szépségiparban, de az meg kit érdekel... :D


egy nő akkor is lehet nagyon szép, ha nem szupermodell.

2015. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán mert taszító a belseje?
2016. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!