Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? A barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátnőm és egy fiú átvágnak és ellenem szervezkednek, nekem meg bele kell mennem a játékba? De mégis mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

A srác a nyáron volt egyszer a pasim 1hétre aztán meg most kari előtt, alig pár napra. Mindig én szakítottam, mert egyszerűen nem tudtam nem barátként szeretni.

Most a barátnőm meg ez a srác ellenem szervezkednek:

A barátnőm suli után el akar vinni valahóva, ahova odahívja ezt a fiút is...mert a srác még mindig szerelmes belém o.O

Nem tudok elmenekülni, mert akkor a buszvégre hívja a srácot.

Ezt megtudtam tölük, szépen lassan kiszedtem belölük.

Mit tegyek?

Nem akarok a sráccal talizni, de ha nem megyek el a barátnőm megharagszik, hogy ő csak jót akar én meg lerontom a szervezkedését.

MIT TEGYEK???

köszi!

13/L


2010. márc. 22. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne menj el,és mond,hogy téged már nem érdekel.
2010. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái... a barátnőd hülye, ha ezen kiakad, és még erőszakoskodik is. Te meg ha nem akarsz találkozni a sráccal, ne találkozz vele. Ez a te életed, ne másoktól függj.
2010. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy de érdekel a fiú, de amint járnék vele, akkor valahogy mégsem emgy....
2010. márc. 22. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi problémátok van...
2010. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tetszik neked, de nem vagy szerelmes. Hagyd őt. Lesz majd, akibe szerelmes leszel még.
2010. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

és HOLNAP MIT CSINÁLJAK?

aúgy köszi a válaszokat!

2010. márc. 22. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiút küldd el, és határozottan add a tudtára, hogy nem akarsz tőle semmit. A barátnődet pedig utasítsd, hogy ne játsszon neked kerítőt, majd köszönd meg, hogy a jövőben így tesz. :)
2010. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mond neki hogy terhes vagy
2010. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el és mond meg neki h nem "érdekled":)

Írjak privit???

13/f :)

2010. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sztem ha elég rendes, akkor meg tudjátok vele nyugodtan beszélni


ha meg nem szeret igazán, akkor finoman utasítsd vissza

2010. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!