Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves fiúk, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk, mit szólnátok, ha a lányról, akivel épp randiztok, kiderülne, hogy az előttetek egy idősebb, gazdag férfival járt együtt?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és az előző párom egy közel 40 éves férfi volt, akinek ráadásul jólmenő vállalkozása van. Mikor ezt elmondtam a fiúnak, akivel találkozgatok, láttam rajta, hogy nagyon meglepődött. Utána olyan kérdéseket tett fel, mintha azt feltételezné, hogy csak a pénzéért voltam együtt az exemmel. Pedig ez abszolút nem igaz, mindig inkább problémának találtam a köztünk lévő anyagi és korkülönbséget. Mikor szakítottunk, el is döntöttem, hogy több ilyen kapcsolatot soha. Nem akarok a fiú előtt olyan lánynak tűnni, aki csak a pénzre megy.

Fiúk, ti mit gondolnátok ilyen helyzetben egy lányról?


2015. dec. 13. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
azt mondanám neki bocsánat félreértés történt homosexuális vagyok! szia és ott hagynám
2015. dec. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de egy randin az exről beszélni.... háátt, nem pozitív
2015. dec. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő is mesélt az előző kapcsolatairól, aztán kérdezte, velem mi a helyzet. Letagadni nem akarta, úgyhogy elmondtam, de csak röviden. Nem áradoztam róla, vagy semmi ilyesmi.
2015. dec. 13. 01:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szólnék semmit szerintem, de valószínűleg úgy érezném, hogy én ide kevés leszek. Ettől függetlenül nem hagynál annyiban a dolgot mert az csak egy dolog, hogy mit gondolok és megint más ami a valóságban történik. Ha ettől függetlenül úgy érzem, hogy érdekes a személyisége, megszerettem és úgy gondolom, hogy őszinte hozzám, ő is szeret(i a társaságom) akkor semmi gáz. Egy idő után l lenne felejtve a dolog ha minden rendben megy és szeretjük egymást :)

25F

2015. dec. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem izgatna :D Ha nem önmagamért szeretne, akkor minek szórakoznék vele? :D
2015. dec. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
#4es vàlasza kb az amit én gondolnék. Azt , hogy meg vagy szoktatva egy bizonyos szìnvonalhoz .Mondjuk alkalomra 10szer annyi rózsa pucosabb étterem nagyobb nyaralàsok ékszerek amit ott megkaptál. Vajon , hogy értékelnéd az egy szàl rózsàmat a mcdonalds ot a balatoni bungallót velem. Mielőtt megmondanàd ilyenek nem érdekelnek, egyik exemmel összebalhéztunk küldettem neki viràgot, véletlen megtudta mennyiért (akkor még volt pénzem) aki pénzkidobàsnak tartotta a vàgott viràgot annyira elolvadt mint hóember a sivatagban....Màsik példa szegénynek tartom magam de van részletre 1m értékü autóm simsonom anyámékkal lakom 30 vagyok van fundamentàm berendezett szobàm .....randiztam egy lànnyal akinek a csalàdjànak a 4ede nem volt meg ennek és igen kijelentem szokatlan volt , hogy nem lehetett dolgokat úgy mint akàrmelyik exemmel(lànynak anyjànak ffi testvérének egy szoba) nem tudott hozzàm sose eljönni....
2016. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!