Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért Tinderen kelti a legnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Tinderen kelti a legnagyobb felháborodást, ha az ember bevallja, hogy csak szexet keres?

Figyelt kérdés
szerintem szánalmas, hogy pont egy olyan társkeresőn tabu ez, ahonnan a fiatal nők legtöbbet dugatják magukat
2015. dec. 24. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most örülnöm kellene, hogy nem ismerem a Tindert, igaz? :-)
2015. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a tinderről nagyon jol tudják a lányok, hogy ha jó pasival akarnak szexelni könnyen, akkor fel kell telepiteni


csak ugye nem akarnak ribinek tünni, ezért keresnek valami indokot, amivel magyarázhatják, hogy elkezdtek tinderezni


egy csomo lány jött már azzal, hogy "barátnőm beszélt rá"


ahaaaaaaaaa


mert azt ciki lenne mondani, hogy "viszketett a nunusom, és feltelepitettem"

2015. dec. 24. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó, ez valami társkereső féle, ha jól láttam a neten valami mobilos alkalmazás formájában. Jól tudom?
2015. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

#3 jól, ugyan olyan szánalmas, mint a többi társkereső oldal.



Kérdező:


Ha tudni akarsz, akkor miért társkereső oldalt használsz erre, és miért nem szexpartnerkeresőn kutakodsz?

2015. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ott kevesen vannak, és hát ott is ugyanugy cska a joképü férfiak szexelnek
2015. dec. 24. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, az én mobilom nem kompatibilis ilyen marhaságokkal, de ahogy elnézem, jobb is. :-)

Kérdező, nyugodtan felvállalhatod, hogy csak szexet keresel, de ne csodálkozz rajta, hogy aki nem szexpartnert keres, hanem társat, mert tartós párkapcsolatot akar, az elhajt. Természetesen a párkapcsolatban élők is szexelnek, csak egy párkapcsolat többről szól, nem csak szexről. .-)

2015. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

csak tudod a lányok önmagukhoz képest jobb pasit akarnak


de az olyan pasi meg nem fog megmaradni melletük sokáig, mert böven van választási lehetősége


és inkább a nők elfogadják, hogy szexet kapnak az ilyen pasitól


mert azért mégsem akarnak kimaradni a jobol


de én nem vagyok jo pasi, ezért marad az, hogy párkapcsolatot krvuljak össze?

2015. dec. 24. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan társat szeretne, aki tetszik neki, aztán más kérdés, hogy ez összejön-e vagy sem.

Ha csak szexet akarsz, akkor olyan helyen illetve olyanokkal próbálkozz, ahol és akiknél van erre esély, hogy ugyanezt akarják. Ha tartós párkapcsolatot szeretnél, ami a szex mellett másról is szól, akkor meg ne a szex témával indíts, mert az sok nőt taszít, akik tartós párkapcsolatot keresnek.

2015. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miért nem keresel egy barátnőt? ha ennyire nagy a szád...v keresel potenciáis szexpartnert az életben
2015. dec. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, összejött valami? 😁
2020. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!