Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket lehet kérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket lehet kérdezni egy lánytól az ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha nincs hobbija amiről tudna mesélni?

2015. dec. 30. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Gratulálunk kb te vagy az 1000. aki ezt kérdezi.

Most komolyan, miről? A napsütésről, az iskoláról, a munkájáról, arról hogyan érzi magát, esetleg milyen zenét hallgat. De beszélgethetsz vele bármiről. Nem értem miért jön egyből a "miket lehet kérdezni?". Nem kérdezésre kell koncentrálni, ez nem kérdezz-felelek hanem szimplán egyszerű beszélgetés legyen. Olyan hogy szimpatikus legyél neki ne csak egy besült srác aki nem tud kommunikálni.

2015. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem szokás eltervezni, jön az magától is, ha meg mégsem, akkor nem kell egymás idejét húzni.
2015. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
Mondjuk arrol, hogy mit szokott csinálni a szabadidejében...Valamit azért csak szokott...
2015. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, erre mondják sokszor, hogy tv-t nézek/facebookozok/pihenek, szóval nem igazán lehet tovább haladni ilyen jellegű válaszokkal. Vissza lehetne kérdezni, hogy mit néz a TV-ben, de többnyire ebből marhaunalmas beszélgetések lennének. Tudom, hogy a legtöbb esetben adja magát a beszélgetés, de jó lenne néhány izgalmas téma, amit fel tudnék vetni egy nem túl beszédes lánynak, ha elfogynának a témák.
2015. dec. 30. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Lehet elcsépelt téma, de szerintem filmekről akárkivel el lehet beszélgetni.

2015. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Titusztitusz ***** válasza:
Nade kedves kérdező...Hát gondolj már bele egy kicsit dolgokba...Hát AZÉRT ülsz le egy lánnyal beszélgetni, mert UNATKOZOL magadban, vagy azért, mert LE AKAROD FEKTETNI??? Feltételezem hogy az utóbbi cél a nyerő...Hát akkormeg MI JELENTŐSÉGE VAN ANNAK, hogy miröl beszél, vagy miröl nem, unalmas-e a lány, avagy sem, mindaz amit tesztek, az csak a későbbi SZEX előjátéka,és egymásra hangolódásotok időszaka...Nade ez esetben meg mit foglalkozol azzal, hogy miröl beszélgettek? Lelki szemeid előtt lebegjen mindig ilyen szituban az illető lány meztelen, szétrakott lábu képzeletképe, aztán majd meglátod, hogy nem lesz semmilyen téma sem "unalmas" neked amiröl beszéltek...Vegyél úgy minden egyes szót, hogy minden egyes szó ami elhangzik a randin,az egy-egy újabb lépés az áhított cél felé, aztán ennyi...
2015. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked ez bejön, de én nem minden esetben csak lefektetni akarom a lányokat, hanem inkább megismerni. Ráadásul ha elképzelem meztelenül meg ilyenek, azzal csak összezavarom magam és nem tudok koncentrálni a beszélgetésre.
2015. dec. 30. 13:53
 9/10 Titusztitusz ***** válasza:
Érdekesen csinálod akkor a dolgokat nagyon...Nemis csoda hogy nem tudol ezek szerint mit kezdeni az ismerkedős helyzetekkel...(Amiket leírtál, azok CSAK TÜNETEK, nem pedig okok...)Próbáld meg AZT A SORRENDET KÖVETNI amit írtam fentebb...ELŐSZÖR a nő lefektetésére koncentrálj, aminek egy MÓDSZERE CSAK a beszélgetés, aztán miután a dolgok testi részén túljutottál, csak AZUTÁN kezdjél "elmélyülni" a hölgy lelkivilágában...Ha fordítva csinálod a dolgot, akkor nemis csoda az, hogy zavarónak érzed az ismerkedős szitukat...
2015. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit. Megpróbálom úgy is.
2015. dec. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!