Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Angol és skót lányok szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angol és skót lányok szívesen ismerked (né) nek magyar férfiakkal? Vannak saját/mástól hallott tapasztalaitok?

Figyelt kérdés

Vagy ott is csak a jóképű és/vagy tehetős aranyifjak kelendők kizárólag?


(Átlagtól valamivel szebb arc, átlagos (nem elhízott, de nem is izmos) testalkat.)



2016. jan. 7. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted hány angol/skót hajlandó megtanulni magyarul (úgy h kb minden magyar tud angolul) és közülük is hány jár gyakorira?


Egyébként meg nemár. Az angol nők távolról sem közelítik meg a magyarokat, legalábbis kinézetre!

2016. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerinted mikor kérdeztem meg ezt akár csak egy alkalommal is brit nőktől?! Szerinted miért van odaírva tisztán és világosan, hogy milyenek a saját tapasztalaitok (értelemszerűen velük kapcsolatban), illetve miket hallottatok másoktól?!


Miért nem a kérdésre válaszolsz?


Ha pedig egyáltalán nem tudsz (láthatóan nem tudtál), akkor miért offolod szét a kiírást? Miért nem maradsz inkább csöndben, ha nem akarsz a feltett kérdéshez érdemben hozzászólni?

2016. jan. 8. 10:17
 3/8 A kérdező kommentje:
De hogy legalább én valaki feltett kérdésére (és nem másra) válaszoljak: jól tudom, hogy a mieink szebbek, de készülök ki hosszabb időre (nem dolgozni, északon tengerparti házat vásárolok egy kis hangulatos faluban, pontosabban ez már folyamatban van), így természetesen érdekel, hogy magyar ember mire számíthat az őslakos fehér ember lányától.
2016. jan. 8. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A skotokat nem ismerem, de angol nok borzalmasak. 20 korul csinosak, utana ha mar gyerek van elhagyjak magukat es elhiznak. Par honap utan beleugranak a hazassagba, gyorsan lebabaznak, utana meg leginkabb valas kovetkezik. Hutlenek, butak, igenytelenek. Bagoznak es isznak meg terhesen is. Vegul megjegyeznem, hogy persze biztos van kivetel, de sajnos ritka. Aki igenyes es megfontoltabb es megerik nonek lenni, az meg mar jocskan 40 folott van.
2016. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, bocsi vegulis pont a kerdesre nem valaszoltam. Mindenkivel szivesen ismerkednek.
2016. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

A skót lányok szívesen ismerkednek igazából bárkivel akivel tudnak beszélni, nagyon kedvesek :) Nem tudom milyen korosztály vagy, de ők hamar férjhez mennek és szülnek 16-20 év körül. (Igen biztos van rengeteg kivétel, ahol én laktam Dundeeban és a környékén azok között nagyon sok babakocsis fiatal nőt láttam).

Ha van munkád és igényes vagy önmagadra (tiszta vagy :D, mert a skót srácok nem igen szeretnek fürödni) akkor bármelyik kedves lánynál van esélyed. :)


24/L

2016. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pörölycápa ***** válasza:

Előző válaszoló, azért arra nem vennék mérget, hogy azok a 16-20 éves lányok a babakocsiban a saját gyereküket tologatják, sok esetben ők csak babysitterek.


Én egy angol kisvárosba járok egyetemre (Lancaster), szóval itt találkozok bőven angol fiatallal. És pont ugyanolyan vegyes a felhozatal itt is, mint Magyarországon. Van sok bulizós - piálós csaj, akik hallani sem akarnak valami komolyabb kapcsolatról (sajnos akarlanul is sok ilyennel találkoztam), vannak félénk, csendes lányok, vannak olyanok, akik komoly kapcsolatra vágynak vagy épp van már tartósan párjuk. Szóval van mindenféle. Külföldiekkel simán szóba állnak, bár egy külföldi személy sok esetben inkább csak érdekesség, mint potenciális jelölt komoly kapcsolatra. Részben a nyelvi akadályok miatt is, ahhoz nagyon jól kell tudni angolul, hogy valaki ezt áthidalja. Magyarul, nekik sem olyan jó egy külföldi durva akcentusát, nyelvtanilag pocsék mondatait és gyér szókincsét hallgatni nap mint nap, és próbálni megértetni magát az illetővel.


Ja, és a cigizéssel meg az a tapasztalatom, hogy itt (legalábbis Lancasterben) sokkal kevesebben cigiznek, mint Magyarországon, és a cigizők nagyrésze külföldi.


Viszont: "ott is csak a jóképű és/vagy tehetős aranyifjak kelendők kizárólag" hozzáállással nem sok jót tudok neked jósolni. Mindenhol vannak olyan lányok, kint is, Magyarországon is. Idehaza sem kell irtő gazdagnak és/vagy jóképűnek lenni ahhoz, hogy valakinek barátnője legyen, teljesen átlagos külsővel is lehet barátnőt szerezni, sőt, akár előnytelen kinézettel is, csak megnyerő, szerethető személyiség kell hozzá. Ha azt tapasztalod, hogy mindenki elutasít, lehet nem a külsőddel / pénztárcáddal van baj, hanem a stílusoddal / személyiségeddel.

2016. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az angol csajok nem bebiszitterek, en is kint elek es bizony batran allithatom, hogy az elso baba sok esetben mar 20 evesnel fiatalabb lanyoknak megvan.

Az hogy az utolso hozzaszolo ezt nem igy latja az gondolom abbol adodik hogy egyetemista. Aki egyetemre jar, az termeszetesen nem fog hamar lebabazni. Az egyetemistak teljesen mas vonalon mozognak, mint az atlag. Okosabbak, megfontoltabbak, a tanulast teszik eloterbe. Az atlag angol csajok masok. Ok inkabb a gyerekvallalast es a segelyt helyezik eloterbe. A skotokat nem ismerem.

2016. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!