Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duci lányok! Ha vékonyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Ha vékonyak lennétek, akkor is ugyanazok a fiuk tetszenének?

Figyelt kérdés

Randiztam az év végén egy lánnyal. Duci volt. Mondjuk arányosan telt, de nekem ez már nem fér bele. Egy nő legyen 50-55 kiló! Magyarországon EGYÁLTALÁN NEM ritkaság az ilyen.


Én nem azért kínlódtam, küszködtem, sírtam már oly sokat, hogy még ennyi sok év után is csak a kövér lányoknak kelljek.


Na de megadtam ennek a lánynak az esélyt, látszott, hogy nagyon kell neki egy pasi már, mert 19 évesen szüz, meg elsős főiskolán, és hát ilyenkor JÁR egy pasi? (igaz én 3 évig egyedül kínlódtam egyetemen annakidején, nekem nem járt semmi)


Pár randi után megkérdeztem, hogy ha vékony lenne, akkor is kellenék neki?


Azt mondja igen.


Mondom neki: NE HAZUDJ!


Mert akkor ugyan hol van a többi vékony lány akinek kellek?


Na és hát eltelik kb egy honap, már meg is van az uj pasija...LÁNYOKNÁL HATÁR A CSILLAGOS ÉG. És még megfeszülniük sem kell semmiért...valakinek jó a dagadék is?


Tudom, "ők nem azt nézik"


Na bocs, de nálam meg azt nézik a lányok, hogy nem vagyok egy magas jóképü sportos fiu, és KÉRDÉS NÉLKÜL off.


2016. jan. 10. 12:35
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a bőre alatti zsírréteggel nem lát így gondolom a szemével nézett téged és kellettél volna neki. Elég nagy paraszt voltál. Egyébként engem is inkább a duci lányok találnak meg és nekem sem jönnek be, de nem viselkedek velük így. Sőt ha látom, hogy nem jön be nem is megyek vele randira, csak azért, hogy húzzam az agyát és keresztérdéseket tegyek fel neki.
2016. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
0%
férfiként írok szerintem igen! nekik is a helyes izmos gazdag férfiak kellenének . de látod 1 kövér nő is kell valakinek de egy átlagos pasi senkinek se kell.
2016. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:

A kérdésben egy lányról van szó, akkor miért kell ezt az összes duci lányra kivetíteni? Ha pedig nem tetszett, miért találkoztál vele? Tegyük fel, ha komolyabbra fordult volna a dolog, mindkettőtöknek rossz lett volna, mert a lány megkedvel, te pedig elhúzod a saját idődet, hogy találj a te szintednek megfelelő lányt. Ráadásul utána még hazugsággal vádolni... semmi értelme nem volt annak amit csináltál, te is tudod. Próbálod a saját önigazolásodat keresni, a többi fiú meg éppen lehet, hogy boldog kapcsolatban él egy "arányosan telt" lánnyal. Gondolkodj el szerintem.


Amúgy hogy maradtál egyetemen 3 évig lány nélkül? :D (Már ha be is jártál, nem úgy mint én.)

2016. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

jaj, hát én se lennék gonosz duci lányokkal, ha nem az lenne, hogy VAGY ŐKET ELFOGADOM vagy akkor egyedül maradok évekig


ugyanis a normális alakú lányoknál számomra nincsenek lapok osztva

2016. jan. 10. 12:51
 5/56 A kérdező kommentje:
BME volt, bulira nincs időd, szakon nicnsenek lányok, társaság is szüz stréberekből áll.
2016. jan. 10. 12:52
 6/56 A kérdező kommentje:

azért vetitem ki MINDEN lányra a jelenséget, mert CSAK ÉS KIZÁROLAG UGY ALAKULNAK A DOLGOK, HOGY A kövérnek kellek vagy a rondának.


sőt, már az igen nagy szám, ha legalább NEM KÖVÉR a lány, akinek kellek


a közvélekedéssel ellentétben NINCS ugyanolyan esélyed MINDEN nőnél.


Ha nem vagy vonzó külsejü fiu, akkor elfelejtheted a vonzó testü nőket.

2016. jan. 10. 12:54
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy BME, akkor mindent értek :D


Bár mindent mégse. Nem értem, mi váltotta ki belőled ezt a nőgyűlöletet, de amíg nem változtatsz, és lesz normális hozzáállásod a lányokhoz, addig kétlem, hogy el tudná ezt viselni bárki is. Legyen az duci, arányosan telt, vagy "normális" alkatú.


(#3)

2016. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

nem értem mi a probléma a hozzáállással...


szerinted egy rendes alakú nővel eljátszottam volna ezt?


ez a "hozzáállás" abból jön, hogy ELEGEM van abból, ami megadatik. Nekem ez nem elég jó.


És nehogy már nagy elvárás legyen az, hogy egy nő ne 70 kiló legyen.


Magyarországon vagyunk, itt a legtöbb fiatal nő nem kövér!


Persze én kimaradok a jóból és csak a rondák meg a kövérek jutnak.


Én meg nem fogom magamnak bebeszélni, hogy nekem ez is jo.


Egyébként ennél a csajnál ott szakadt el a cérna, mikor megfogtam a seggét.

2016. jan. 10. 12:57
 9/56 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj meg, nekem az életben nem kellenél, és abban is biztos lehetsz, hogy nem a külsőd miatt nem :D
2016. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

csak abba senki se gondol bele, hogy elöször a rossz külső van, utána a sok elutasitás és johogy megkeseredik az ember a reménytelenség és kilátástalanság miatt


és ilyenkor meg könnyü elövenni ezt a "hozzáállás" kártyát...mert mindig ilyen megfoghatatlan dolgokba szerettek kapaszkodni....mert a külseje miatt elutasitani valakit ciki...vagyi bevallani hogy emiatt utasitod el...persze engem is emiatt utasitanak el.

2016. jan. 10. 13:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!