Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira illik egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira illik egy kis ajándékot vinni?

Figyelt kérdés
S ha igen, csak a férfi részéről, ugye?
2016. jan. 16. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legfeljebb egy szál virágot.
2016. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Első randira? Te hülye vagy? Lehet 10 percen belül ott hagy.
2016. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, max. egy szál rózsát. Mondjuk férfiként más szinűt vinnék, mint vöröset.
2016. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Illene, de nen a mai qvás világban, első találkozásra, felesleges, nem éri meg, mam egy szál virágot, rózsát pl , de sokszor egy negyed tábla milka csoki is drága és felesleges....
2016. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lányként én elég kellemetlenül érezném magam, ha az első randira venne valamit a srác. A sokadik randira aranyos és romantikus gesztus, ami bejön, de elsőre még kicsit túlzás nekem.

21/L

2016. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A barátommal társkeresőn ismerkedtünk meg, és az első randinkra egy csokor virágot hozott :) Nagyon jól esett, azóta is együtt vagyunk :)
2016. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy energiaitalt hozott, aminek örültem mert szomjas voltam:D sztem más nem kell, erőltetett. ráadásul lehet nem is lesz jó, nem lesz folytatása

egyik barátnőm egy 1 méteres plüsst kapott 1. randin. nem lett folytatása:D

2016. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is kaptam virágot első randin, örültem neki.
2016. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem illik. Számottevően plusz pontot nem kapsz érte a nőknél, ellenben elég sok mínuszt gyűjthetsz be. Te vagy az ajándék, a léted, az időd, és az, hogy odafigyelsz rá.
2016. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, te egy primitív barlanglakó vagy? Soha nem kaptál senkitől egy kis meglepetés, csak úgy, elvárások nélkül? Akkor sajnállak.


Egy kis csokitól vagy egy szál virágtól még nem fognak papucsnak, lúzernak nézni a nők. Ez egy gesztus, mindenképpen pozitív.

2016. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!