Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bűvöljem el a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bűvöljem el a barátomat? Kicsit szófukar, csendes lányként.

Figyelt kérdés

Kicsit rosszul érzem magamat mert kicsit csendesebb vagyok és nem mindig van mondanivalóm. De nagyon szeretem és fizikailag ki is mutatom, viszont nem vagyok a szavak embere, ha szeretnék is valami romantikusat mondani az is kicsit furcsán sikerül.

Ha hülyéskedünk akkor nagyon jól érezzük magunkat, abban otthon vagyok, mindig el tudok helyezni egy-egy jó poént a megfelelő helyen, de hosszabb beszélgetést már nem tudok érdekfeszítően végigcsinálni :S

Picit néha szomorkodok is, mert ha együtt vagyunk akkor is eszembe jut hogy unalmas lehetek és ettől csak még csendesebb és szomorúbb leszek.

Ez az első kapcsolatom és nincs sok önbizalmam mert félek hogy elrontok valamit, vagy hogy unalmas barátnő vagyok.

Mit csináljak? Szeretnék megváltozni és szeretném hogy a barátom is elégedett legyen velem. Fél éve leszünk lassan együtt, szerintetek még értékelné a változni akarást vagy már elkönyvelt magában? :S


2016. jan. 23. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsilány, ne légy szomorka s ne agyalj ilyesmin, hogy még szomorúbb légy! Azt az érzést fogod felerősíteni magadban, amit több energiával táplálsz. Biztosítsd érzelmeidről a magad természetes módján! Ha furán jön ki a romantika a szádon, ne szégyelld el magad. Inkább derüljetek egyet rajta. Az ilyen apró bakikból lesznek - életreszóló, de legalábbis komoly kapcaolatok esetében - a legendás aranyköpések, amiket csak ti ketten fogtok érteni. :-)
2016. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*kapcsolatok.
2016. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy :)
2016. jan. 24. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!