Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze soha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha a találka?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi, már nem tudok kihez fordulni tanácsért. :S

Szóval megismertem egy fiút a Badoo nevű oldalon, én írtam rá, hogy lenne-e kedve ismerkedni. Elkezdtünk beszélgetni, mindketten szimpatikusak voltunk egymásnak, megbeszéltük, hogy találkozunk, de nem lett belőle semmi... És ez így megy már több mint 3 hónapja, szerintem hazudozik, kifogásokat gyárt folyamat, de nem tudom miért csinálja ezt, egyszerűen nem értem, hogy miért jó ez neki, mindig azt mondja, hogy nem akarja, hogy ne beszéljünk, meg majd találkozni fogunk stb, de sosincs belőle semmi, pedig általában ő ír rám. Már gondoltam arra is, hogy nem a saját képeit használja, de igazából egy tök átlagos pasi (de nekem nagyon tetszik), egyszerű képekkel. Szerintetek ez miért van, miért jó ez neki? Nem akar, de viszont elengedni sem akar, játszik velem, de én sajnos túlságosan is kedvelem, hogy pontot tegyek a dolog végére. Segítsetek! :( Veletek történt már ilyen? Hogyan kezeljem? (Én 21 éves vagyok, ő 22)



2016. jan. 26. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ott akarod megtalálni az igazit, akkor gratulálok :DDD

tinder, badoo a kanos gyerekek mekkája

2016. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ő egyáltalán nem egy "kanos gyerek". Sose ment bele ilyen témákba, és ha csak a sexre menne akkor nyilván már találkozott volna velem, hogy lefektessen...
2016. jan. 26. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a kérdést csak megerősítésre vágysz.


Pedig pontosan tudod. Lépj tovább, ennél többet érdemelsz.

"

És ez így megy már több mint 3 hónapja, szerintem hazudozik, kifogásokat gyárt folyamat."



Igen, sajnos történt. Sokáig. Nagy lecke volt (F /36)

2016. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezeld úgy, mint ő téged. Ne ugorj minden szavára, lassan felejtsd el. Elszórakozgat, a flört jó móka, de nem érdekled komolyan. Egónövelésnek azért megfelelsz. Bocsi :(
2016. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen embert hívják pszichopatának.

Én is belefutottam egybe, nagyon nagy lecke volt. És dettó ugyanazt játszotta, mint ez a srác, csak nőben. Szerintem hanyagold. Nem ér annyit, te viszont többet ennél. (Remélhetőleg!)


27/F

2016. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!