Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Első "randin" milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Első "randin" milyen témákról és hogyan érdemes beszélni?

Figyelt kérdés

Tudom ez nem egy túl értelmes és megválaszolható kérdés. A lényeg az, hogy lehetséges, hogy találkozni fogok egy lánnyal, akit kedvelek. Nagyon minimális ismerettség van köztünk. Konkrétan nem úgy találkoznánk, ha találkoznánk, hogy kimondottan randira hívom, hanem úgymond ismerkedni. De ugye ezt lényegében randinak is lehet tekinteni. Nem szeretném kimondani az elhíváskor, hogy randi, mert arra lehet, hogy azonnal nemet mond. Nem vagyok zárkózott vagy hasonlók, szóval általános hétköznapi témákról bármiről tudok beszélni, ezzel nincs gond. Csak ugye én nem barátkozni szeretnék, hanem többet ettől. És nem tudom, hogy ezt milyen módon hozzam a tudtára. Kettő alternatívát látok.


Az egyik az, hogy találkozunk, ismerkedünk, beszéletünk és mondjuk a végén közlöm, hogy szeretne-e még találkozni vagy hasonlók, mert én megkedveltem és többet is el tudnék képzelni.

A másik meg az, hogy a beszélgetés, ismerkedés az nem annyira általános stílusú lenne, ami mondjuk egy barátkozást sejtet, hanem már közben célzásokat tennék arra, hogy többet szeretnék tőle. Az első variációt egyszerűen ki tudnám vitelezni, de ennek a másodiknak a mikéntjéről nem túl sok elképzelésem van.

20 év feletii lányok, mit vártok el egy első randi keretében?


2016. jan. 30. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első verzió teljesen jó, szerintem mindenféle célozgatás nélkül is fogja sejteni, hogy mit szeretnél tőle, teljesen jó, ahogy leírtad.
2016. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előszöris, bár hosszú hajam van, de ettől függetlenül ferfi vagyok, ha nem tetszik amit írok ignorálod. Szoval szerintem ezt nem igazan lányoktol hanem inkabb fiúktól kellene kérdezned, de mindegy. Szoval ha a lany azt hiszi, hogy barátkozni akarsz, mert igy hívtad el, akkor barátom tok mindegy melyik variációval állsz elő, a lany csalódni fog, hogy nem erre számított, mert nem ebbe a skatulyaba tett bele. Igy az egész tuti sikertelen lesz. Ha tényleg úgy fogalmaztal, hogy ismerkedni, az mindjárt más, mert abban ott van a kiskapu, hogy ebből meg akármi lehet.

Olvasd végéig a forgatókönyveket amiket írtál. Mar az elején tudod, hogy szeretnél tőle többet, vagyis hazudni fogsz az egész randi alatt, ideges leszel, s parazol mi lesz a végen, a nők valamilyen titkos képesség folytán ezt kiszagoljak s mivel nem voltál vele őszinte, igy nagy valószínűséggel mész a levesbe. A második megint csak nem jo, mert meg nem is ismered de mar többet akarsz tőle.

En azt tanácsolom, legyen ez egy normális beszélgetés amire nem parazol ra, közben bókolj párat, es erintsd meg, de a kvrva hétszentséget, erintsd meg, finoman. találkozáskor puszi+ölelés, tetszik a gyűrűje, fulbevaloja, egy tincs rakoncatlankodik, ezek mind apró erintesek, amikor mentek, finoman megérinted a derekát, ez az egyik legférfiasabb dolog amivel vonzalmat generalhatsz. Úgyis érezni fogod akar-e a lany többet, s akkor teljesen természetes lesz a második találkozás. ha nem akkor is férfiként viselkedtel, s nem hazudtal neki. Sok sikert

2016. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hanyatt-homlok menekülnék, ha egy pasi az első randin fogdosna ("apró érintések", aha). Történt is már ilyen, wáh:S

Az első változat teljesen jó. Én a "többet is el tudnék képzelni"-t is kihagynám.


Amúgy mi volt?


25N

2016. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!