Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal korom ellenére (21)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korom ellenére (21) sokat fogytam (kb.50 kiló). Ez a testemen is meglátszik. Megismertem valakit, szeretnék vele őszinte lenni, de félek, hogyha az első randin elmondom ezt neki, akkor már nem fogom érdekelni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 14:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Én a kilók számát nem mondanám el, csak azt, hogy fogytam.
2016. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Miért jó kamuzni? Miért jó, ha valaki egy álarcba szeret bele? Én már rögtön az elején elmondanám a legnagyobb hibáimat, mert ez egyfajta teszt is. Ha ezek után nem akarna tovább ismerkedni, jól jártam, mert nem lett volna tartós kapcsolatunk hosszútávon.
2016. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!
2016. febr. 2. 14:33
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem tudom, én imádom, ha vannak striák egy nőn, és némi narancsbőr is a fenekén. Szörnyen felizgulok rá, persze ha nem kövér.
2016. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Amit a második mondott és még esetleg annyi, hogy ha nagyon zavar, elkezdhetnél valamit sportolni, feszesíti a bőröd és ilyen fiatalon még elég szépen helyre lehet hozni. Igaz, nem egyik napról a másikra, de sokat fog javulni.

Gratulálok a fogyáshoz.

2016. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 opened paradise ***** válasza:
89%

Jobb még fiatalon,ruganyosabb a bőr.


Amúgy én is jobb szeretem az elején elmondani a hibákat.

2016. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából egy szigorú étrendet követek és mellé naponta sportolok legalább 30 percet. Így sikerült elérnem ezt a fogyást.
2016. febr. 2. 14:49
 8/22 anonim ***** válasza:
Nincs egy dundi barátnőd?:D
2016. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyszerű eredmény, nem kell titkolnod.

Nyugodtan mondd el, semmi kínos nincs benne, illetve kétlem, hogy létezik olyan korlátolt pasi, akinek ez gond lenne.


(Milyen étrendet követsz?)

2016. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nincs dundi barátnőm :) Köszönöm! Igazából az évek alatt sikerült kiismernem saját magam a fogyás terén. 1200 kcal-ás étrendet követek. Napi 5x étkezek, keveset. Semmi cukor, fehérliszt, tészta, krumpli. Barna rizst, főként csirke húst fogyasztok, zöldséget és gyümölcsöt, persze mértékkel
2016. febr. 2. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!