Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményeket szeretnék kérni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék kérni! Ez most mi akar lenni?

Figyelt kérdés
A srác, aki korábban már többször is próbált velem összejönni (sosem sikerült), ír nekem hogy hogy vagyok, beszélünk nagyon röviden,nálam marad abba. Hetek múlva ugyanígy megint megkeres, érdeklődik,majd miután válaszoltam az utolsó kérdésére, nem keres többet.

2016. febr. 3. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
megjött az esze
2016. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak simán rájött, hogy leszarod. Ezért nem ír többet. :)
2016. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te most azt szeretnéd ha keresne vagy azt ha nem?
2016. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt szeretném, hogy keressen!

Mikor legutoljára kb. 2 hónapig próbálkozott nálam, de nem mertem esélyt adni neki. Mire végre összeszedtem magam, már feladta sajnos...aztán nem is láttuk egymást, nem is beszéltünk 3 hónapig, mire rám írt egyszer, ami nálam maradt abba. Azt követően pedig egy hónap múlva jött most ez tőle, ahol utoljára volt egy kérdése, válaszoltam is, aztán azóta semmi...és most nem értem mi volt ez részéről, illetve miért tűnt akkor most el.

2016. febr. 3. 16:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki te. Gondolom venni fogja a lapot. Gondolom nem akar mégegy kikosarazást, így egy kicsit neked is kell tenned érte, hogy összejöjjön.
2016. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Keresd te.Találj ki valami kamu kérdést amire csak ő tud neked válaszolni,így újra beindíthatod a beszélgetést anélkül,hogy lány létedre kezdeményezned kellene.

Más megoldás nem nagyon van.

2016. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megindokolnád, hogy miért változott meg az álláspontod a gyerkőccel szemben? Mi változott azóta mikor lekoptattad?

Mivel már többször elhajtottad a helyében nem keresnélek többet, mert finoman szólva nem viszonoztad a közeledését, válaszra sem méltattad!!!

Mondjuk abbahagyhatod a trükközést és kezdeményezhetsz egy találkozót, de előre közlöm, hogy nem fog benned bízni....kivéve ha nagyon beléd van habarodva.

Szegény gyerek előre is sajnálom....

37F

2016. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te is keresheted ám ha érdekel!
2016. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irj neki, hogy mi újság? Kedveskedj neki, mert ha mindig ő keresett akkor persze, hogy már nem érdekel. Ha írsz neki akkor biztosan válaszol.
2016. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem trükközök vele, az a baj, hogy évekkel ezelőtt ismerkedtünk meg, és akkor voltak azért húzásai, amik miatt elvesztettem a bizalmamat. Volt, hogy úgy keresett meg, hogy párhuzamosan már volt más lány is kilátásban, de azért találkozott velem is. Ezek miatt nem tudtam elhinni, hogy ősszel tényleg komolyan gondolja, mire végre leesett, hogy megkomolyodott és itt a nagy esélyem vele, addigra beleunt abba, hogy sehova nem halad velem a távolságtartásom miatt. Akkor megkerestem, őszinte voltam vele, de az érdeklődése már eltűnt addigra. Utána rá nemsokára egy másik lánnyal találkozgatott, ott nem tudom mi történt...na ezekből kifolyólag nem tudom most vajon hogy juthattam eszébe, pontosabban mennyire lehet őt komolyan venni
2016. febr. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!