Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Öltönykabát vagy zakó + ing,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öltönykabát vagy zakó + ing, farmernadrág kombináció bejönne Nektek egy magas srácon lányok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Túl sok lenne. A hétköznapi ruhák jobban bejönnek.
2016. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alkalmanként igen.
2016. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bejönne, de kérlek ne farmerral! Normális öltönynadrággal és fekete bőr cipővel. De persze csak alkalmanként.
2016. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,a farmer is oke foleg ha kicsit koptatott, szukszaru. Szeretem ha egy pasi sportosan elegans:-)
2016. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sportzakó, ing, farmer, vagy valami kicsit elegánsabb anyagból készült, de mégsem öltönyhöz való nadrág határozottan tetszik, akár hétköznapokon is.

Egy jól szabott öltöny is előnyös, de ez a mindennapokra elég furcsa, hacsak nem munkahelyi követelmény.

Ilyemikre gondoltam: (Nem a legjobb képek, a színek sem mindig tetszek, csak az összhatás kedvéért. Jobbat nem találtam)

[link]

[link]

2016. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kepet!
2016. febr. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En mindennap hordok oltonyta munkambol kifolyolog, de ez nem ritka Londonban az oltonyok varosaban. Munkaba body short oltony, tengerkek, kek inggel, barna cipovel, koromfekete, piros nyakkendovel, fekete cipovel. Szabadnapo egy chino ( nadrag) meg egy "vadasz" chesterfield barna zako, hozza egy egyiptomi gyapju ing es kesz. Kabat, idotol fugg, szovet, colombo, blanket. Ja es nem vagyok magas, 173cm, de ezt nem tudom mert emelted ki
2016. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja es az ora. Feketehez, tag heuer monaco, casualhoz, egy regi arany omega.
2016. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, szövegértés egyes! Lányok véleményét kérdezte egy adott stílusról a kérdező, nem pedig azt, hogy neked milyen menő cuccaid vannak :D
2016. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem ertettem felre 9es, de onmagaban, egy ing+ szovetkabat kombo, ha igenytelen a cipo, es nem illo a nadrag, en arra hivtam fel a figyelmet, hogy az oltozek, minden resze, harmoniaban kell lennie egymassal, ugy van ertelme. Azt tudjuk a kerdezorol, hogy magas, na puff, de milyen testalkat? ( vagy ez mar az adonisz kategoriat kell, hogy lenetse a noknel?) mert a szovetkabatnal, pl van az erettsegire jo lesz, egybe, fazontalan sz.ar, vagy a vaganyabb derekben karcsusitott, esetleg magasitott galleros... Elobbihez, ajanlott a vekonyabb testalkat, utobbinal pointless. Szal semmit nem ertettem felre, de a felsotesti ruhazat onmagaban keves az osszkepnek kell kongruensnek lennie.
2016. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!