Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor tisztázzuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tisztázzuk a kérdést: Kezdeményezhet-e a lány? Már úgy értem, ha komoly kapcsolat van (lenne) kialakulóban.

Figyelt kérdés

Úgy értem nem néz-e a fiú könnyűvérűnek, illetve arra, h nem leszek-e túl könnyű préda a számára.

Fiúk/lányok egyaránt várom a véleményeteket, tapasztalataitokat!


2010. ápr. 2. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
a férfi dolga.egyébként meg csak megdug és ott hagy.
2010. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, szerintem ne kezdeményezzen nő. Bár én már ezerszer megbántam, hogy egyszer nem kezdeményeztem, bár az nem is igazán kezdeményezés volt, hanem folytatás lett volna. Kezdeményezni viszont soha :) Ellenben testvéremnek bejött, 1 éve együtt van a barátjával :)
2010. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem kezdeményezhet, sőt érdemes is, csomó normális fiú nem mer kezdeményezni, és késöbb csak bánják a dolgot... szerintem egy próbát megér, ha nem fekszel le vele az első adott alkalomkor, akkor úgyis kiderül, kölöcsönösen komolyan álltok-e a dologhoz...
2010. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha normális fiúnál kezdeményezel akkor mindegy, mert örülni fog neki. ha megy egy taplóhoz mész oda, akkor könnyen lehet, hogy ki fog használni (de ha ő menne oda hozzád akkor is ugyanazt akarná)
2010. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kezdeményezhetne? Mit nyersz, ha kéreted magad? Max elszalasztasz egy lehetőséget, ami lehet, hogy benne lett volna.


Attól még, hogy kezdeményezel, annak abszolút nem kell azt sugároznia, hogy te most könnyűvérű vagy: szimplán érdekel a gyerek, és szeretnéd megnézni, mire van esély. Ennyi. Aztán lehet, hogy időközben arra jutsz, hogy semmi jóra, akkor is még ugyanúgy tudod mondani, hogy akkor ennyi volt.

Azért, mert én mondjuk elhívom a másikat randira, az még nem jelenti azt, hogy innentől kezdve mindent eldőlt, ugyan. Ha mégis azt hinné, akkor helyrerakom, mert felnőtt ember lennék, aki tudja mit akar, és ha nem akarom, hogy "prédaként" kezeljenek, akkor úgy viselkedem, hogy az egyértelmű legyen.

2010. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem mind1 hogy ki kezdeményez csak jó legyen a kapcsolat
2010. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigiketet! Jöhetnek még válaszok..
2010. ápr. 2. 15:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már alakulóban van a kapcsolat,akkor miért ne?Nyugodtan.Én is úgy gondoltam régebben,hogy a férfi kezdeményezzen,de miután 2évet tengődtem így egy szerencsétlennel(aki egyébként járni akart velem,biztos forrásból tudom,de nem kezdeményezett,mert félénk volt-aztán még a végén ő sértődött meg,hogy én nem tettem semmit...).Na a végén elegem lett,a mostani páromnál(aki az 1. párom)én tértem rá a témára(ok,ő is tett a dolgokért),hogy megpróbálhatnánk együtt...azóta is vele vagyok és nem vagyok egy r*banc attól,hogy én kezdeméyeztem,ő sem gondolta rólam,azt mondta,hogy jó ,hogy megtettem,mert ő is nagyon félénk ilyen téren.Szerintem ezzel semmi baj nincs,ha már ismeritek egymást.De azt én is gáznak tartom,amikor egy csaj megy oda egy vadidegen pasihoz ismerkedni:S

20/L

2010. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, ha lány kezdeményezne 21/F
2010. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Más dolog megtenni a kezdő lépést és kezdeményezni. Meg megadni a lehetőséget a srácnak a kezdeményezésre. :)

Én pl neten ismertem meg a párom, és akkor még nem is gondoltam/unk semmiféle kapcsolatra, lévén, h ő Vezsprém megyei én meg pesti vagyok... De mégis én írtam rá először, vmi tök egyszerű szöveget, csak érdeklődtem, semmi szándékom nem volt. Aztán beszélgetni kezdtünk, és onnantól ő volt a kezdeményező fél: elhívott randira. :)


Szóval sztem lehetsz nyitott a srác felé, meg lehetsz kezdeményező, de hagyd rá a fontosabb lépéseket sztem. Ha nagyon szeretnél már vmi előrelépést, akkor csak késztesd rá, célozgass, utalgass, sejtess. :)

24L

2010. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!